Новости по метке:

інспекція

Водії Дніпра призвичаїлися до паркоматів, - інспекція (КОМЕНТАР)

Водії Дніпра призвичаїлися до паркоматів Близько 40 тисяч штрафів за порушення правил паркування з початку березня виписала контролююча інспекція у Дніпрі.  За словами  начальника інспекції з питань контролю за парковками, статистика порушень — позитивна.  З кожним місяцем порушників стає...9 канал (Днепропетровск)

У Дніпрі конфісковуватимуть звукове обладнання у надто гучних розважальних закладах

У Дніпрі припинено мораторій на конфіскацію звуковідтворювального обладнання у розважальних закладах за перевищення допустимого рівня шуму. 9 канал (Днепропетровск)

209 готелів Дніпропетровської області перевірять на дотримання норм пожежної безпеки (коментар)

Найважливіші критерії перевірки - це стан електрогосподартва, можливість безперешкодного гасіння пожежі та евакуації людей. 9 канал (Днепропетровск)

Штрафи за багаття: у Дніпрі почали боротися з порушниками

У Дніпрі почали активно боротися з тими жителями міста, хто розпалює багаття. 9 канал (Днепропетровск)

ДАБІ видала фірмі з орбіти DIM Group дозвіл на зведення житла на «Обсерваторній гірці»

Державна архітектурно-будівельна інспекція України у серпні видала ПАТ «Авіакомпанія «ВІТА» дозвіл на будівництво житлового будинку на вул. Гоголівська, 32-В у Шевченківському районі Києва.Сайт "Нашi грошi"

Напередодні відкриття земельного ринку на весіллі смотрящего Мінюсту разом з Богданом гуляв і смотрящій Держгеокадастру Горовий

Серед гостей на весіллі в Сен-Тропе (Франції) неофіційного куратора Міністерства юстиції Андрій Довбенко був присутній «смотрящий» за Державною будівельно-архітектурною інспекцією Юрій Горовий. Сайт "Нашi грошi"

Візит президента Зеленського до Дніпра: знайомство із новим головою ОДА та інспекція нового мосту (відео)

Відповідний указ президент підписав ще в п’ятницю, […]The post Візит президента Зеленського до Дніпра: знайомство із новим головою ОДА та інспекція нового мосту (відео) appeared first on Сайт 9-го дніпровського телеканалу.9 канал (Днепропетровск)

Нові плани зі старою історією.

Нові плани зі старою історією.

Потрібно кардинально змінювати саму галузь, і в цій справі жодна інспекція не допоможе.Информационное агентство УНИАН

Поруч із хмарочосом з офісами ДТЕК і Вавриша, збудують «гараж» висотою 100 метрів

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у м. Києві зареєстрував повідомлення про початок підготовчих робіт з будівництва багатофункціонального комплексу висотою понад 100 метрів на вул. Льва Толстого, Сайт "Нашi грошi"

У центрі Львова перевіряли вміст смітників: що відомо про екоакцію

Активісти вивчали вміст смітників і визначали компанії, які найбільше забруднюють довкілля. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Окружний суд скасував припис ДАБІ, яким забудовнику Протасового Яру зупиняли роботи

Суд визнав протиправними і скасував приписи про про зупинення підготовчих та будівельних робіт по вул. Миколи Амосова, які Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у місті Києві Сайт "Нашi грошi"

03.09.2019(Crtl →)