штрафний майданчик

"Інтер" на останніх хвилинах вирвав перемогу у "Фіорентини": відео

переграв голкіпера результативним ударом у кут воріт – 2:2. Перішич знайшов вільний простір та прийняв м'яч після ідеальної передачі в штрафний майданчик, але пробив вище воріт. Рібері дістався до м'яча, переадресував його в штрафний майданчик, де К'єза ефектно відправив його...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Челсі" завдяки яскравому камбеку уникнув ганебної поразки від "Вест Бромвіча": відео

1:0, інформує 24 канал. Після пропущеного голу футболісти "Челсі" стали діяти на полі більш активно та сміливо. Джеймс прострілив у штрафний майданчик, де Ебрахам швидко зорієнтувався в ситуації, але його потужний удар пройшов значно вище воріт. Вернер приборкав м'яч після...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Як зіграли українці у кваліфікації Ліги Європи: результати матчів

кутового. Але після подачі зі стандарту забити не вдалося. Однак гравці вірменського клубу втримали м'яч. Після чого Абрамцумян прострелив у штрафний майданчик, і український захисник в дотик пробив по воротах – 1:0. Де на вірменський клуб чекає домашній поєдинок проти...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Колос" прикро програв "Рієці" й вилетів з Ліги Європи: відео

жаль, нічим небезпечним це не закінчилося. Це дало певний результат на 32 хвилині. Андрій Богданов з лівого флангу подав у штрафний майданчик хорватів, але Денис Антюх лише трішки не дотягнувся до м'яча. Дарко Велкоскі в боротьбі з Антюхом перевів м'яч...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Єдиний гол українця Вакуленка на 111 хвилині приніс перемогу його команді в Лізі Європи: відео

кутового. Але після подачі зі стандарту забити не вдалося. Однак гравці вірменського клубу втримали м'яч. Після чого Абрамцумян прострелив у штрафний майданчик, і український захисник в дотик пробив по воротах. "Арарат-Вірменія" проходить у наступний раунд. У плей-офф кваліфікації вірменський клуб...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Класика від Луческу.

Вболівальники "Динамо" вже давно хотіли побачити результат. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Рух" сенсаційно відібрав очки в "Шахтаря", який догравав матч у меншості: відео

Але натомість пропустила гол. На 67-й хвилині Тайсон помітив забігання Марлоса. Півзахисник просто проскочив між двох захисників та увірвався у штрафний майданчик, куди й отримав пас. Опинившись перед Бандурою, він без проблем перекинув голкіпера, який вже завалився на газон. Відео...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Мілан" завдяки дублю Ібрагімовича продовжив рекордну серію без поразок у Серії А: відео

близької відстані пробив повз стійку. На 35-й хвилині господарям таки вдалось відкрити рахунок у матчі. Адресатом гарної навісної передачі в штрафний майданчик, яку виконав Ернандес, став активний Ібрагімович. Після його удару головою зблизька голкіпер Скорупскі лише поглядом провів м'яч у...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих