чемпіонат світу

Ковельчанин у складі української збірної з ловлі риби на Чемпіонаті світу здобув "бронзу".

З 15 по 16 лютого проходив XVIІ Чемпіонат світу з ловлі риби на мормишку з льоду. Новини Ковель

ЧС-2020 з біатлону.

Шановні любителі біатлону, вітаємо вас на чоловічій індивідуальній гонці в рамках чемпіонату світу в італійському Антхольці. Sportanalytic.com | спортивні новини

Чемпіонат світу з біатлону: визначився склад збірної України без Підручного

що Підручний повернеться до збірної для участі в індивідуальній змішаній естафеті, яка відбудеться у четвер, 20 лютого. Усе найважливіше про чемпіонат світу – читайте тут.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону: збірна України без лідера вийде на індивідуальну гонку

Антон Дудченко Як і очікувалося, індивідуальну гонку пропустить капітан збірної України Дмитро Підручний. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону: Джима прикро програла боротьбу за Кришталевий глобус

На чемпіонат світу з біатлону в Антхольці 18 лютого відбулася жіноча індивідуальна гонка. У гонці розігрувалися не тільки медалі чемпіонату світу, але й...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шановні любителі біатлону, вітаємо вас на жіночій індивідуальній гонці в рамках чемпіонату світу в італійському Антхольці. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів: чого чекати від плей-офф

грати у привабливий футбол із тимчасовим наставником Хансі Фліком. Фліком, який за спиною Йоахіма Льова разом зі збірною Німеччини виграв чемпіонат світу 2014. Фліку протистоятиме ще зовсім "зелений" Френк Лемпард. Лемпард, який став ковалем успіху "Челсі" у 2012 році. Якщо...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону: збірна України втратила лідера

старт індивідуальної гонки вийдуть жінки. У цій гонці за Малий кришталевий глобус побореться представниця України Юлія Джима. Усе найважливіше про чемпіонат світу – читайте тут.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих