чверть

Нечужі фірми на заточених торгах розіграли чверть мільярда на дві вулиці Краматорська

Управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міської ради 11 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Славдорстрой» ремонт автодоріг за 264,10 млн грн. Про Сайт "Нашi грошi"

Водоканал Філатова купив у імпортера хлор на чверть дорожче, ніж колеги з області у Коломойського

КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради 12 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Зовнішагротранс-1» рідкого хлору на 83,29 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

"Дніпро" завдав "Хіміку" другої поразки в сезоні

Втім господарям вистачило сил аби втримати перевагу та довести поєдинок до перемоги. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кам'янська міськрада скупилась обігрівачами принаймні на чверть дорожче від ринку

Департамент ЖКГ та будівництва Кам'янської міської ради 3 вересня за результатами тендеру замовив ТОВ «Компанія «Акватіка» електричних побутових приладів на 9,97 млн грн. Про це Сайт "Нашi грошi"

«Укртатнафта» Коломойського вперше за десятиліття виграла чверть мільярда залізниці на дизель

Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Українська залізниця» 4 листопада за результатами тендеру уклала угоду з ПАТ «Укртатнафта» про постачання дизельного палива до кінця року на Сайт "Нашi грошi"

"Хімік" впевнено обіграв "Миколаїв" у чемпіонаті України

кінцівці южненці відквитали, але різниця лишилася відчутною – 36:44. У великій перерві дуже хорошу роботу провів Віталій Степановський. На третю чверть господарі вийшли значно жвавішими та більш сконцентрованими, за своїх опонентів. 25:9 – з таким рахунком Салліван та компанія шокували...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Одеса" здобула першу домашню перемогу в сезоні, обігравши "Миколаїв" у драматичній грі

ось у третій чверті гості зробили потужний ривок, головним організатором якого став Максим Луценко. Захисник "Миколаєва" набрав 11 очок за чверть, реалізувавши три поспіль триочкових кидки під завісу 10-хвилинки, що дозволило "корабелам" піти на останню перерву за 7 очок переваги.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Сихівська РДА закупила у Дубневичів піскосуміш на чверть дорожче сусідів

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради за результатом відкритих торгів підписала договір з ТОВ «Агропромислове підприємство Львівське» на постачання піскосуміші на суму 2,46 млн грн. Сайт "Нашi грошi"

Українець Михайлюк ефектно дебютував за "Детройт" в новому сезоні НБА: відео

Український баскетболіст Святослав Михайлюк вперше в цьому сезоні зіграв у НБА в складі "Детройт Пістонс". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Черкаські Мавпи" сенсаційно завдали "Прометею" першої поразки в сезоні

вдало зіграла молодь "мавп", які не тільки не дали суперникам зрівняти рахунок, а ще й зуміли організувати невеликий відрив. Друга чверть розпочалась також з активностей від молодих виконавців Черкас: спочатку Іван Ткаченко влучив три, а ще через декілька секунд Сергеєв...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих