чвертьфінал

WTA Страсбург.

Українська тенісистка Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу престижного турніру у Франції. Sportanalytic.com | спортивні новини

Переплисти "Рієку".

також знайшлося місце для 2 Кубків Югославії, 6 Кубків Хорватії та 1 Суперкубка Хорватії. Найкраще досягнення на міжнародній арені - чвертьфінал Кубка володарів кубків у 1980 році. Одного разу "Рієка" вже перетиналася з українцями, коли у 2013 році в третьому...Sportanalytic.com | спортивні новини

УЄФА привітав Дугласа Косту з 30-літтям, нагадавши його неймовірні голи за "Шахтар" - відео

фіналу Ліги чемпіонів сезону 2010/11. В цьому матчі "гірники" перемогли 3:2, а згодом вдома розгромили суперників 3:0 та вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Ще один гол – у ворота іспанського "Реал Сосьєдад" у матчі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2013/14.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Банки, сир і футбол.

("Наті") і це просто скорочення від німецького "nationalmannschaft" - національна команда. Найкраще досягнення збірної за всю її історію - це чвертьфінал ЧС-1954, котрий власне і відбувався у Швейцарії. Головним тренером "наті" зараз є боснієць Владімір Петковіч, котрий очолює "банкірів" вже...Sportanalytic.com | спортивні новини

Українка Монзуль працюватиме у в півфіналі жіночої Ліги чемпіонів "Вольфсбург" - "Барселона"

Українська арбітерка Катерина Монзуль отримала призначення на півфінальний поєдинок Ліги чемпіонів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Драматична поразка "Динамо" у Лізі Європи увійшла до списку найкращих від УЄФА: відео

УЄФА на офіційному сайті опублікував підбірку з найкращих поєдинків Ліги Європи розіграшу 2019/20. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих