чвертьфінал

"Танці з зірками 2019" 12 випуск: яка пара пішла з проєкту у чвертьфіналі(2)

2019". Відтак боротьба за головний кубок проєкту стає все запеклішою, а організатори випробовують сили учасників все новими завданнями. Чим відзначився чвертьфінал шоу – дивіться у матеріалі LifeStyle 24. У 12 випуску "Танців з зірками 2019" кожна пара двічі вийде на...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Хто переможе на "Танцях з зірками 2019": Ваша думка

них, на Вашу думку, стане переможцем та отримає головний кубок – голосуйте на LifeStyle 24. У неділю, 10 листопада, відбудеться чвертьфінал шоу "Танці з зірками 2019". За результатами голосування глядачів і суддів, на перемогу претендують всього 5 пар: Анна Різатдінова...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець забив важливий гол у Кубку Данії (ВІДЕО)

Український нападник "Есб'єрга" Юрій Яковенко забив черговий гол у Данії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Караваєв: В грі з "Шахтарем" на полі було повно крові

Караваєв.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок України. "Динамо" - "Шахтар" - 2:1 (ВІДЕО)Нагадаємо,минулого тижня "Динамо" вибило "Шахтар"(2:1) з Кубка України і пробилось в чвертьфінал.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Жеребкування Ліги чемпіонів 2019/20: дата та ймовірні учасники

Після того, як будуть зіграні матчі 1/8 фіналу, відбудеться жеребкування чвертьфіналу та півфіналу Ліги чемпіонів, а також визначення номінального господаря фіналу (матч відбудеться у Стамбулі). Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

I'll be back.

Останній тиждень став очевидно провальним для донецького "Шахтаря". Sportanalytic.com | спортивні новини

Український хавбек оформив дубль у Кубку Росії (ВІДЕО)

Український півзахисник Артем Полярус відзначився одразу двома м'ячами за "Хімкі". Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок України.

Це буде єдиний представник Другої ліги у чвертьфіналі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Динамо в овертаймі вибило Шахтар з Кубка України

Кияни обіграли діючого володаря трофею і вийшли у чвертьфінал. Информационное агентство УНИАН

"Маріуполь" обіграв "Олімпік" у Кубку України завдяки голу в компенсований час: відео

не зумів, тож той залетів за лінію воріт. Майже одразу після цього пролунав фінальний свисток. "Маріуполь" перемагає та виходить у чвертьфінал Кубка України. Ім'я свого суперника "азовці" дізнаються згодом.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Волейбольний "Хімік" у яскравому матчі пробився в основну сітку Ліги чемпіонів

початку грудня, "Хімік" виступить у квартеті С разом з чинним володарем титулу італійською "Новарою", польським "Лодзем" та німецьким "Штутгартом". У чвертьфінал розіграшу вийдуть переможці п'яти груп і три кращі команди з других місць.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ITF Екенталь.

нашу першу ракетку Сергія Стаховського у двох сетах. Сергій Стаховський (Україна) - Ілля Марченко (Україна) - 4:6, 6:7За вихід в чвертьфінал Ілля позмагається з переможцем пари Євгеній Донской - Зденек Коларж.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок України: календар матчів 1/8 фіналу

...– Ворскла 17:00. Миколаїв – Десна 18:00. Альянс – Гірник-Спорт 18:00. Олександрія – Зоря 19:30. Динамо – Шахтар Нагадаємо, у чвертьфінал вийдуть вісім переможців цих пар. Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться згодом. матчі заплановані вже на 4 березня 2020 року. Півфінали...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих