чвертьфінал

Друг Усика та Ломаченка: російського боксера Беспутіна спіймали на допінгу

Друга допінг-проба російського чемпіона боксера Олександра Беспутіна виявилась теж позитивною. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Легенду "Динамо" кинула дружина після погроз вбити її та тещу

Колишній футболіст київського "Динамо" і збірної Хорватії Огнен Вукоєвіч найближчим часом стане холостяком. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ліга чемпіонів 2019/2020: УЄФА офіційно назвав дату і місце матчів

Дати матчів 1/8 фіналу - 7-8 серпня 1/4 фіналу - 12-15 серпня (Лісабон) 1/2 фіналу - 18-19 (Лісабон) Фінал - 23 серпня (Лісабон) У рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів залишилося зіграти матчі відповіді у 4 протистояннях. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

П'ята ракетка світу Світоліна стане почесною громадянкою міста

Перша ракетка України Еліна Світоліна отримає ще одну нагороду від влади України. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Роджеру Федереру зробили ще одну операцію: повернення тенісиста відкладається

Коли Федерер травмувався Про травму коліна Федерера стало відомо після чвертьфіналу Australian Open-2020. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Неймовірний матч Світоліної визнано одним з найкращих в історії Ролан Гаррос: відео

6:3, 7:5 Каролін Возняцкі – Світлана Кузнєцова – 2017 рік, 6:1, 4:6, 6:2 Дивіться огляд матчу Світоліна – Мартіч У чвертьфіналі Світоліна у не менш драматичній грі програла Сімоні Халеп за підсумком трьох сетів – 6:3, 6:7, 0:6. Досі вихід...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Гусєв про легендарну серію пенальті: Послухав Реброва і вирішив зробити по-іншому(2)

під керівництвом Олега Блохіна 26 червня 2006 року встановила свій рекорд на Мундіалі. Вперше в своїй історії Україна вийшла в чвертьфінал на великому турнірі серед національних команд. "Синьо-жовті" перемогли Швейцарію в серії післяматчевих пенальті, не пропустивши жодного гола. Пенальті ми...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ліга чемпіонів повертається: визначено дату першого матчу(2)

заборонено проводити футбольні матчі. Таким чином, не відомо, де "Ліон" планує грати домашні матчі, якщо вийде до наступного раунду. У чвертьфінал уже вийшов французький ПСЖ, який за сумою двох матчів здолав "Боруссію" Дортмунд. Що відомо про відновлення єврокубків УЄФА планує...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих