хокеїсти

"Динамо" пропустило 16 голів від "Дніпра", Кременчук" переграв "Донбас": відео

голу став Олександр Шибаєв. Авторами восьмої, дев'ятої та десятої шайби стали Ліпсбергс, Янішевський і Брага, відповідно. До кінця другої двадцятихвилинки хокеїсти "Дніпра" ще тричі вразили ворота харків'ян. Команди пішли на перерву з рахунком 13:1. Перші 9 хвилин третього періоду команди...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Донбас" без проблем розгромив "Крижаних Вовків" у матчі УХЛ

на свою користь відкрили "Крижані Вовки". Шайбою в воротах "Донбасу" на 34 секунді відзначився Кирило Маландін. Після цього забивали лише хокеїсти "Донбасу". Гості матчу зрівняли рахунок на 12–й хвилині – завдяки Андрію Григор'єву рахунок став 1:1. За півтори хвилини до...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Український клуб заявив на сезон 14 росіян

Головний тренер "Кременчука" - Олександр Савицький, асистенти головного тренера - Дмитро Сумец та Олександр Соколов. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українська хокейна ліга представила логотип сезону 2019/20(2)

Нарівні з клубами, Українська хокейна ліга продовжує підготовку до чергового сезону. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Хокеїсти влаштували масове побоїще й отримали серйозні дискваліфікації: відео(2)

під час матчу між командами з Гонконгу і Шеньчженя. Як повідомляє South China Morning Post, за хвилину до кінця гри хокеїсти Шеньчженя почали бити суперників. Вони програли поєдинок з рахунком 11:2. У результаті три гравці з Шеньчженя були дискваліфіковані на...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Росія перемогла Чехію у боротьбі за третє місце на ЧС з хокею: відео

шайбу закинув Кубалік. На 39 секунді другого періоду Анісімов зрівняв рахунок. Допоміг йому в цьому рикошет. Зважаючи, що більше шайб хокеїсти не закинули ні в основний час, ні в овертайм, переможця матчу за третє місце визначали у сері булітів. Тут...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ЧС-2019 з хокею.

Черговий день чемпіонату світу з хокею відкрився сенсацією. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Фінські хокеїсти доволі несподівано поступилися німцям, а Чехія у важкому поєдинку обіграла Швейцарію.Чемпіонат світу з хокеюГрупа АФінляндія - Німеччина - 2:4 (1:1...Sportanalytic.com | спортивні новини

Британські хокеїсти заспівали образливу пісню на свою адресу після важливої перемоги

Хокеїсти збірної Великобританії після перемоги над Францією на ЧС-2019 порівняли себе з "лайном". Информационное агентство УНИАН

США розгромили Данію, Росія перемогла Латвію: результати матчів Чемпіонату світу з хокею

плей-офф Чемпіонату світу. Але для цього команді слід було перемагати збірну США. Попри те, що американці виставили не найсильніший склад (топ-хокеїсти виступають у плей-офф НХЛ). вони закинули одразу сім шайб у ворота суперників. Збірна Данії на це змогла відповісти лише...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Німеччина "дотиснула" Словаччину, Росія закинула 10 шайб на ЧС з хокею: відео

словаки були близькі до того. Якщо перший період закінчився без закинутих шайб, то на початку другого німці вийшли вперед. Але хокеїсти Словаччини вдало скористалися грою у більшості, закинувши дві шайби з інтервалом в 1:25 хвилини. Та за дві хвилини до...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українські хокеїсти провели майстер-клас для дітей у Кременчуці: фото та відео

Тут вихованці місцевої ДЮСШ отримали можливість повчитися у професіоналів хокейної справи і дізнатися секрети їхньої майстерності. Тренерами на майстер-класі стали хокеїсти Євген Аліпов, Данило Бабчук, Гліб Кривошапкін, Вадим Мазур, Сергій Мікульчик і Олексій Янішевський. Хокеїсти допомогли юним гравцям розвинути навички...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Данія розгромила Велику Британію на ЧС світу з хокею, закинувши 9 шайб

у меншості закинув Поульсен. Вона стала 20-ою, яку пропустили Велика Британія на турнірі за три матчі. За цей час британські хокеїсти закинули лише одну шайбу. Та варто додати, що наприкінці зустрічі британці таки зуміли відправити шайбу у ворота суперників. Але...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Німеччина розбила Британію на чемпіонаті світу з хокею, Латвія перемогла Австрію: відео

Латвія з Австрією. Німеччина – Великобританія 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) Збірна Німеччини досить впевнено зуміла переграти Великобританію. У першому періоді хокеїсти обидвох збірних не забивали, залишивши все найцікавіше на дві наступні двадцятихвилинки. Срібні призери Олімпійських ігор 2018 року першими зуміли...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Команда закинула шайбу, поки воротар суперника лежав травмований на льоду: відео

Бену Бішопу. Після цього хокеїст впав на лід, відкинувши ключку вбік. У такий спосіб він сигналізував, що отримав травму. Та хокеїсти "Сент-Луїса" продовжили атаку – Стін скинув під удар Шварцу і той відправив її у ворота суперників. Судді зарахували взяття...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих