фінал

Ліга чемпіонів з футзалу.

Херсонський футзальний клуб "Продексім" дізнався імена суперників в Елітному раунді Ліги чемпіонів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Велотрек. Україна взяла дві медалі на чемпіонаті Європи

Збірна України наразі завоювала дві нагороди на чемпіонаті Європи з велотреку у нідерландському місті Апельдорн. Sportanalytic.com | спортивні новини

До всіх цих подій у мене була гарна думка про Україну, - російська тенісистка

Російська тенісистка Вероніка Кудерметова поспілкувалася з журналістами після перемоги над Еліною Світоліною на Кубку Кремля. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Москва.

Перша ракетка України Еліна Світоліна завершила виступи на турнірі в Москві. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українка Ястремська покинула турнір у Росії

Українська тенісистка у матчі 1/8 фіналу поступилася суперниці з Бельгії. Информационное агентство УНИАН

Учасникам українського відбору на "Євробачення" заборонили виступати в Росії та Криму

Для участі в українському відборі на "Євробачення-2020" виконавці не повинні мати на рахунку виступів в Росії, Криму та на окупованому Донбасі з березня 2014 року і не мають права планувати такі виступи до фіналу. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Южненський "Хімік" вийшов у фінал кваліфікації волейбольної Ліги чемпіонів

Чемпіонки України волейболістки южненського "Хіміка" пробилися у фінал кваліфікаційного турніру Ліги чемпіонів CEV (Конфедерація європейського волейболу). У півфінальному матчі у відповідь відбору до основної сітки змагань "Хімік" на ФСК "Олімп" в Южному переміг титулований хорватський клуб "Младест" -...Новости Украины. ТЕЛЕГРАФ - последние новости Украины и мира за по