фуркади

Красиве прощання: легенда біатлону Фуркад виграв останню гонку в кар'єрі

Красиве прощання: легенда біатлону Фуркад виграв останню гонку в кар

Французький біатлоніст здобув перемогу в гонці переслідування. Информационное агентство УНИАН

Фуркад виграв останню гонку в кар'єрі, але програв великий Кришталевий глобус норвежцю Бьо

Великий Кришталевий глобус як найкращому біатлоністу сезону дістався норвежцю Йоганнесу Бьо. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Легендарний біатлоніст Мартен Фуркад завершує кар'єру

Фуркад є п'ятиразовим олімпійським чемпіоном та тринадцятикратним чемпіоном світу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Один з найкращих біатлоністів світу оголосив про завершення кар'єри

Один з найкращих біатлоністів світу оголосив про завершення кар

Мартен Фуркад попрощався з уболівальниками в соцмережі. Информационное агентство УНИАН

Не виключено, що це був мій останній чемпіонат світу: Фуркад підвів підсумок(2)

Після чемпіонату світу лідерство у загальному заліку зберіг Мартен Фуркад із 788 очками. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону: Фуркад завоював золото і виграв малий Кришталевий глобус(2)

В італійському Антхольці відбулася індивідуальна гонка в рамках чемпіонату світу з біатлону. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Назріває конфлікт: француз Фуркад жорстко відреагував на слова колишньої біатлоністки(2)

Легендарний біатлоніст Мартен Фуркад відповів на звинувачення збоку російської оліймпійської чемпіонки Анфіси Рєзцової. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кубок світу з біатлону: результати чоловічої індивідуальної гонки в Остерсунді(2)

Кубок світу з біатлону: результати чоловічої індивідуальної гонки в Остерсунді

Перемогу здобув Мартен Фуркад, а найкращим серед українців став Дмитро Підручний. Информационное агентство УНИАН

Фуркад може завершити кар'єру після закінчення сезону

Французький біатлоніст займає 35 місце в загальному заліку Кубка світу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих