українські біатлоністи

Санкції проти "Олександрії", невдача на ЧС-2020 з біатлону - головні новини спорту

французу виграти малий Кришталевий глобус у заліку індивідуальних гонок. Напередодні малий Кришталевий глобус у жінок виграла Ханна Еберґ. На жаль, українські біатлоністи не зачепилися за нагороди. Сергій Семенов посів тільки 31-у сходинку. Артем Прима – 36-й, Руслан Ткаленко – 44-й,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ЧС-2020 з біатлону.

В італійському Антхольці на ЧС з біатлону відбулась чоловіча індивідуальна гонка. Sportanalytic.com | спортивні новини

Чемпіонат світу з біатлону: Фуркад завоював золото і виграв малий Кришталевий глобус

прикрого промаху. Таким чином, норвежець виграв срібло. Бронзова медаль несподівано дісталася представнику збірної Австрії Домініку Ландертінґеру. Виступ українців На жаль, українські біатлоністи не змогли зачепитися за медалі чемпіонату світу і в індивідуальній гонці. Найкращий час продемонстрував Сергій Семенов. Допустивши чотири...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону: збірна України назвала склад на вирішальну гонку для Джими

Зазначимо, що чоловічу гонку, яка відбудеться 19-го лютого, пропустить Дмитро Підручний. За підсумками п'яти гонок на чемпіонаті світу в Антхольці українські біатлоністи не здобули жодної нагороди. Збірна України двічі зупинялася за крок від медалі. В естафеті "синьо-жовті" посіли 5-у сходинку.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Український біатлоніст Дмитро Підручний став кращим з наших у спринтерській гонці на чемпіонаті світу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Український біатлоніст Підручний увійшов в топ-10 спринту на ЧС з біатлону

Українець міг поборотися за медаль, але допустив промах на вогневому рубежі. Информационное агентство УНИАН

Чемпіонат світу з біатлону 2020: розклад гонок

...– дивіться у матеріалі Спорт24. Світові першості проходять з 1958 року, наша команда бере участь з 1993-го. За цей час українські біатлоністи завоювали 37 медалей – 7 золотих, 10 срібних і 20 бронзових. Це десяте місце в загальнокомандному заліку. Найбільше...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Джима буде готуватися до чемпіонату світу окремо від жіночої збірної України

участь на Кубку IBU. За результатами їхніх виступів відбиратимемо резервну спортсменку на чемпіонат світу, – резюмував тренер. У словенській Поклюці українські біатлоністи не здобули жодної нагороди. Після 6 етапі єдину нагороду серед українців здобула Юлія Джима. В Естерсунді Джима виграла...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Розгромна перемога "Динамо", "Карпати" на межі зникнення та інші новини спорту 23 січня

"Карпати" не отримали землю для реконструкції стадіону Футбольний клуб "Карпати" опинився на межі зникнення. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Перемога "Ліверпуля", біатлон без медалей та суперник для МакГрегора: новини спорту 19 січня

Кіке Сетьєн розпочинає в "Барселоні" з перемоги Перемогла і "Барселона" в першому матчі нового наставника Кіке Сетьєна. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Перемога МакГрегора, рекорд Михайлюка, срібло в біатлоні та інші новини спорту 18 січня

МакГрегор переміг Серроне за 40 секунд Лише 40 секунд знадобилося Конору МакГрегору, щоб перемогти Дональда Серроне. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих