срібло

Дніпрянин Ростислав Бережний став призером Кубка Європи з дзюдо

результаті збірна України посіла друге місце в медальному заліку після Угорщини. Дніпровський спортсмен у складі національної команди Ростислав Бережний завоював срібло кубка у вазі […]The post Дніпрянин Ростислав Бережний став призером Кубка Європи з дзюдо appeared first on Сайт 9-го...9 канал (Днепропетровск)

Українська команда стали віцечемпіоном Європи з шахів

Українська команда "Kyiv Chess Federation" виборола срібло на клубному чемпіонаті Європи з шахів.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Український борець здобув бронзу Європейських ігор-2019 через дискваліфікацію білоруса

Кучмій поступився Грищенку ще у чвертьфіналі. Тепер срібний призер грузин Якоб Каджая отримав золото, бронзовий призер росіянин Сергій Семенов – срібло, а українець, який поступився Семенову в сутичці за третє місце – бронзу. Тепер на рахунку української команди 52 медалі,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Романчук з рекордом виграв золото Кубка світу (+ВІДЕО)

Український плавець Михайло Романчук здобув золоту медаль на етапі Кубка світу в Досі (ОАЕ). Sportanalytic.com | спортивні новини

Українець Романчук здобув срібло на етапі Кубка світу з плавання

Український плавець Михайло Романчук виборов срібло 7-го етапу Кубка світу, який проходить у Досі (Катар). Українець подолав дистанцію 400 метрів вільним стилем за 3:48.61 хвилини. Золото...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Єлістратова виборола срібло Кубка світу з триатлону

хронометр у першої трійки призерок зафіксував на фініші однаковий час – 59:12. Але чемпіонкою все ж стала японка Аі Уєда, срібло дісталося українці, а бронзу отримала Елізабет Браво з Еквадору. Ця медаль стала дев'ятою нагородою українки на Кубках світу. Раніше...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Збірна України виграла срібло чемпіонату Європи з шахів

У Батумі (Грузія) завершився 22 командний чемпіонат Європи серед чоловіків та серед жінок. Чоловіча збірна України виграла срібло турніру. Збірна України виступила у такому складі: Василь Іванчук, Юрій Кузубов, Андрій Волокитін, Олександр Моісєєнко, Володимир Онищук та капітан Олександр...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Бех-Романчук вперше визнана найкращою спортсменкою місяця

Для України медаль Марина стала другою на світовій першості. Перша нагорода на рахунку стрибунки у висоту Ярослави Магучіх, яка виборола срібло і встановила новий світовий рекорд серед спортсменок віком до 20 років.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонка Паралімпійських ігор Маріке Вервурт здійснила евтаназію

Зенн Маріке Вервурт здобула золото в гонці на інвалідних візках T52 на 100 м в Лондоні 2012 року, а також срібло в гонці на інвалідних візках T52 на 200 м. На Паралімпіаді в Ріо у 2016 році вона виборола срібло...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українські десантники вибороли "срібло" на міжнародних навчаннях у Британії

За звання найкращого цьогоріч змагалися більш як сотня підрозділів із багатьох країн світу. Информационное агентство УНИАН

Українка Бех-Романчук завоювала срібло ЧС з легкої атлетики

Збірна України поповнила медальну скарбничку другою нагородою в Катарі. Информационное агентство УНИАН

Бех-Романчук принесла Україні другу медаль чемпіонату світу з легкої атлетики

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук взяла срібло на чемпіонаті світу в Досі в стрибках у довжину. Її результат – 6,92 м. Це її найкращий результат в сезоні.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих