снігур

ITF Каїр.

У півфіналі 17-річна Марта Костюк дуже важко здолала ровесницю Дарію Снігур. Sportanalytic.com | спортивні новини

ITF Каїр.

Українська тенісистка Марта Костюк пробилася до півфіналу турніру в Єгипті з призовим фондом 60 тисяч доларів. Sportanalytic.com | спортивні новини

ITF Каїр.

Українські тенісистки Марта Костюк і Дарина Снігур вдало стартували на турнірі в Каїрі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Батьки пиячили та морили голодом дворічну доньку протягом двох тижнів

Батьки пиячили разом із бабусею і товаришем, а дитина сиділа голодна понад двох тижнів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Олімпійська надія Магучіх та 13-річний чемпіон Середа: спортивні відкриття України у 2019 році(2)

Нікольченко вперше у кар'єрі здобула медалі на чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи - бронзи у вправах з булавами. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Історична медаль Підручного й дивовижна Харлан: головні перемоги 2019 року(2)

Рекорд Ольги Харлан Ольга Харлан 20 липня виграла чемпіонат світу з фехтування у Будапешті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Даяна Ястремська визнана найкращою тенісисткою 2019 року в Україні(2)

Вона виграла юніорський Wimbledon і стала фіналісткою юніорського Підсумкового турніру. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ITF Дубай. Снігур програла румунці в фіналі(2)

Українська тенісистка Дарина Снігур не зуміла перемогти в фіналі турніру в Дубаї. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українська тенісистка зазнала поразки у фіналі турніру в Дубаї(2)

Українська тенісистка зазнала поразки у фіналі турніру в Дубаї

Дар'я Снігур у вирішальному матчі змогла взяти лише три гейми. Информационное агентство УНИАН

ITF Дубай. Снігур шокувала 38-му ракетку світу на шляху до фіналу(2)

17-річна українська тенісистка Дарія Снігур стала автором сенсації на турнірі в ОАЕ. Sportanalytic.com | спортивні новини

ITF Дубай. Снігур перемогла польку у чвертьфіналі(2)

Снігур обіграла росіянку з першої сотні рейтингуСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини