снігур

ITF Дубай.

17-річна Дарія Снігур обіграла екс-українку Марину Заневську. Sportanalytic.com | спортивні новини

17-річна Снігур вибила Бондаренко в боротьбі за основну сітку турніру в Дубаї

Снігур вдруге у кар'єрі вийшла в основну сітку турніру з призовим фондом 100 тисяч доларів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ITF Дубай.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

17-річна Снігур вперше у кар'єрі здобула перемогу над суперницею з топ-100

Нагадаємо, Снігур успішно пройшла відбір, обігравши в фіналі кваліфікації Катерину Бондаренко. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ITF Дубай.

Снігур обіграла росіянку з першої сотні рейтингуСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

ITF Дубай.

17-річна українська тенісистка Дарія Снігур стала автором сенсації на турнірі в ОАЕ. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українська тенісистка зазнала поразки у фіналі турніру в Дубаї

Дар'я Снігур у вирішальному матчі змогла взяти лише три гейми. Информационное агентство УНИАН

ITF Дубай.

Українська тенісистка Дарина Снігур не зуміла перемогти в фіналі турніру в Дубаї. Sportanalytic.com | спортивні новини

Даяна Ястремська визнана найкращою тенісисткою 2019 року в Україні

Вона виграла юніорський Wimbledon і стала фіналісткою юніорського Підсумкового турніру. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Історична медаль Підручного й дивовижна Харлан: головні перемоги 2019 року

Рекорд Ольги Харлан Ольга Харлан 20 липня виграла чемпіонат світу з фехтування у Будапешті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Олімпійська надія Магучіх та 13-річний чемпіон Середа: спортивні відкриття України у 2019 році

Нікольченко вперше у кар'єрі здобула медалі на чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи - бронзи у вправах з булавами. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Снігур посіла друге місце в світовому тенісному рейтингу(2)

Раніше подібне вдавалося ще чотирьом українським тенісисткам: 2004: Катерина Бондаренко - друге місце; Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Прорив Ястремської та сенсаційна Снігур: яким був тенісний сезон для українок(2)

Прорив Ястремської 19-річна Ястремська завершила сезон на рекордній для себе 22-й сходинці рейтингу WTA. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих