середи юніорів

Браконьєри струмом глушили рибу: футболіст Карпат трагічно загинув на Закарпатті - як це було

Кілька разів очолював Карпати у 90-х, працював на різних керівних посадах у клубі, займався політичною діяльністю. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Одна з найсильніших легкоатлеток України отримала 19-місячну дискваліфікацію за допінг

Українська стрибунка у висоту Катерина Табашник дискваліфікована на 19 матчів за вживання допінгу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Дніпряни стали чемпіонами України серед юніорів зі спортивної гімнастики

Команда Дніпра у складі вихованців КПНЗ «Міська дитячо-юнацька спортивна школа з опорних видів спорту» Дніпровської міської ради - Володимира Костюка, Івана Рудого, Дмитра Прудка, Ігоря Дишука - посіла перше місце на чемпіонаті України. 9 канал (Днепропетровск)

Українка Ярослава Магучіх визнана найкращою юною спортсменкою Європи(2)

Ярослава Магучіх Українська легкоатлетка, що спеціалізується на стрибках у висоту. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Дніпровські спортсмени стали переможцями та призерами Кубка України та Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті (4)

Чемпіонкою Всеукраїнських змагань в індивідуальних стрибках стала Дар'я Кузнєцова, бронзу здобула Поліна Коваленко. 9 канал (Днепропетровск)