Новости по метке:

розпилювання

Невідомі розпорошили газ у школі Чернігова: дев'ять дітей госпіталізували

В одному із навчальних закладів Чернігова невідомі розпорошили газ із балончика у шкільному туалеті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Задуваємо" машину: як зробити антикор своїми руками(2)

що рідина бездоганно розпорошується навіть тоді, коли трубка з розпилювачем знаходиться всередині закритої деталі і ви не можете контролювати якість розпилювання. А воно залежить від тиску повітря, довжини трубки, діаметра та чистоти отворів, особливостей пістолета. Майте на увазі, що в...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

На Кіровоградщині після поривів вітру повалило багато дерев(2)

На Кіровоградщині після поривів вітру повалило багато дерев

Минулої доби рятувальники Кіровоградщини шість разів виїздили для надання допомоги по розпилюванню та прибиранню повалених дерев, що перешкоджали життєдіяльності населення. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині містянам знову надавали допомогу по розпилюванню аварійних дерев(2)

На Кіровоградщині містянам знову надавали допомогу по розпилюванню аварійних дерев

Минулої доби рятувальники Кіровоградщини тричі виїздили для усунення перешкод, що створювали для нормальної життєдіяльності населення аварійні дерева та гілки. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині прибирали аварійні дерева та гілля(2)

На Кіровоградщині прибирали аварійні дерева та гілля

Минулої доби рятувальники Кіровоградщини тричі виїздили для усунення перешкод, що створювали для нормальної життєдіяльності населення аварійні дерева та гілки. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Києві троє підлітків звіряче побили людину, зняли відео та виклали в інтернеті. ФОТО(2)

За результатом проведених слідчих дій молодикам оголошено про підозру. Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

У Кропивницькому продовжують прибирати аварійні дерева(2)

У Кропивницькому продовжують прибирати аварійні дерева

Впродовж доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький двічі залучались для розпилювання та прибирання аварійних дерев які створювали загрозу нормальній життєдіяльності населення. Така допомога була надана по вул. Героїв України та вул.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині рятувальники усунули загрозу від аварійних дерев(2)

Протягом минулої доби рятувальники Кіровоградщини тричі залучались на розпилювання аварійних дерев, що перешкоджали життєдіяльності населення. Так, 2 червня о 08:45 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині рятувальники усунули загрозу від двох аварійних дерев(6)

На Кіровоградщині рятувальники усунули загрозу від двох аварійних дерев

Протягом минулої доби рятувальники Кіровоградщини двічі залучались на розпилювання аварійних дерев, що перешкоджали життєдіяльності населення.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині дерево впало на проїжджу частини дороги(2)

На Кіровоградщині дерево впало на проїжджу частини дороги

26 травня бійці 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія надали допомогу по розпилюванню аварійного дерева, яке впало на проїжджу частини дороги на перехресті вулиць Жуковського та Звєрєва в районному центрі. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині рятувальники тричі надавали допомогу по прибиранню аварійних дерев(2)

На Кіровоградщині рятувальники тричі надавали допомогу по прибиранню аварійних дерев

Рятувальники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Голованівськ розпиляли та прибрали аварійне дерево, яке впало на територію кладовища в районному центрі. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині тричі надавали допомогу по розпилюванню та прибиранню аварійних дерев(2)

На Кіровоградщині тричі надавали допомогу по розпилюванню та прибиранню аварійних дерев

Минулої доби рятувальники Кіровоградщини тричі виїздили для надання допомоги по розпилюванню та прибиранню повалених дерев, що перешкоджали життєдіяльності населення. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині тричі надавали допомогу по прибиранню аварійних дерев(2)

На Кіровоградщині тричі надавали допомогу по прибиранню аварійних дерев

Аналогічну допомогу надали рятувальники 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Петрове у с. Чечеліївка. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

ФСБ у дії: спецслужбовці катують та вбивають росіян на Донбасі

Через те, що діючі на місцях російські ФСБшники останнім часом стали отримувати набагато менше грошей за свої "ліві" заробітки – розпилювання заводів на метал, торгівля наркотичними речовинами та викрадення місцевих мирних жителів – вони вигадали новий бізнес. Офіцери-ФСБшники почали тусуватися...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому рятувальники підбили підсумки оперативно-службової діяльності(2)

У Кропивницькому рятувальники підбили підсумки оперативно-службової діяльності

Завершилось підбиття підсумків визначенням поточних та невідкладних завдань для особового складу Кропивницького міськрайвідділу на наступний квартал. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

19.11.2018(Crtl →)