розгром

Загострення в Сирії: урядові війська рушили на допомогу курдам проти армії Туреччини

Які війська беруть участь у бойових діях на півночі Сирії Туреччина прагне витіснити курдів із прикордонного регіону. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Суперліга Парі-Матч: "Київ Баскет" та "Хімік" здобули розгромні перемоги, звитяга "Дніпра"

Як результат – впевнена перемога команди Віталія Степановського. Одеса – Київ-Баскет 51:90 (13:22, 18:22, 8:29, 12:17) До цього матчу найбільш розгромний рахунок було зафіксовано у стартовій грі сезону, коли "Дніпро" здолав "Соколів" із різницею у 38 очок, але "Київ-Баскет" перевершив...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Юнацька ліга УЄФА.

До вашої уваги огляд розгрому від молоді "біло-синіх". Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. 7 тур.

Черговий тур чемпіонату Іспанії розпочався з розгрому. Sportanalytic.com | спортивні новини

Світоліна розгромно програла чвертьфінальний матч на турнірі WTA в Китаї

Далі Ріск захистила свою подачу, оформила третій у сеті брейк і з розгромом виграла партію за 38 хвилин. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

УХЛ. 3 тур.

8:0 Пангелов-Юлдашев (Кирющенков, Кузьмик), 55:56. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Шахтар" переміг "Десну", розгром від "Динамо" у Полтаві

Єдиний гол після комбінації з Тайсоном забив хавбек Марлос. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Поранений звір.

стратегію визначити на цю гру. Перший варіант - це зіграти із "Сіті" у відкритий футбол, але це може вилитися у розгром на кшталт 6:0, як це було минулого року. Можна спробувати "поставити автобус", але чи вміють це робити бразильські футболісти...Sportanalytic.com | спортивні новини

Тренером збірної Литви пропонують зробити Міккі Мауса

У баскетбольній команді майбутнє тренера безпосередньо залежить від результату. Sportanalytic.com | спортивні новини

Світоліна з розгромом виграла українське дербі на US Open(2)

Світоліна з розгромом виграла українське дербі на US Open

Перша ракетка України вибила з боротьби Даяну Ястремську. Информационное агентство УНИАН

"Відпустіть мене!" – лідер Шахтаря вимагає трансферу в європейський топ-клуб(2)

Джанлука Петракі готовий виділити на придбання Тайсона не більше 15 мільйонів євро. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ПСЖ розгромив "Тулузу" та встановив новий рекорд чемпіонату Франції: відео(2)

зустрічі. Камерунський нападник оформить дубль, відкривши рахунок у цьому матчі. Ще один гол заб'є Гонсалвеш, але у свої ворота. Довершить розгром Маркіньюш. При цьому рахунок міг бути значно більшим. Арбітр призначив пенальті (при цьому для підтвердження свого рішення передивився відеоповтор).Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих