підбирання

Кубок Європи ФІБА.

В груповому раунді Кубку ФІБА відбулось українське протистояння. Sportanalytic.com | спортивні новини

Лень набрав 17 очок за "Атланту", Михайлюк відзначився влучним триочковим та інші результати НБА

"Маямі". Зігравши лише 5:46 хвилин, баскетболіст набрав лише 3 очки, реалізувавши один кидок з-за дуги. Також в його активі 2 підбирання. Однак "Детройт" зазнав поразки. Маямі – Детройт 117:108 (28:17, 31:20, 33:35, 25:36) Філадельфія – Клівленд 98:97 (24:21, 30:27, 28:30,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Лень набрав чотири очки в програному матчі "Атланти" проти "Портленда": результати НБА

...– Атланта 124:113 ОТ (20:21, 26:23, 29:31, 32:32, 17:6) За 15 хвилин ігрового часу Лень набрав 4 очки, зробив 2 підбирання та 2 блок-шоти. Дві триочкові спроби в його виконанні були неточні, але в цьому плані він був не самотній...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Дніпро" завдав "Хіміку" другої поразки в сезоні

Втім господарям вистачило сил аби втримати перевагу та довести поєдинок до перемоги. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Український баскетбольний клуб "Дніпро" поступився у третьому матчі єврокубка. Sportanalytic.com | спортивні новини

Лень набрав 6 очок за "Атланту", яка програла "Чикаго", Михайлюк відіграв 15 хвилин за "Детройт"

чемпіонату НБА пройшли дев'ять матчів. "Атланта" не змогла перемогти "Чикаго". Олексій Лень провів 11 хвилин, набравши 6 очок і 4 підбирання. "Х'юстон" обіграв ослаблений травмами "Голден Стейт". "Кліпперс" без Ленарда вдома поступилися "Мілуокі". "Детройт" обіграв "Нью-Йорк", Святослав Михайлюка, який провів...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

НБА. Михайлюк набрав 3 очки і допоміг "Детройту" перемогти (+ВІДЕО)

"Брукліна" гравець "Детройта" провів на паркеті 14 хвилин та 58 секунд.За цей час Михайлюк встиг набрати 3 очки, зробити 1 підбирання, 1 асист, 1 блок-шот та здійснити 1 фол.https://www.youtube.com/watch?v=4tyJvS3fvGQСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Cуперліга. "Запоріжжя" обіграло "Черкаські Мавпи"

24:27, 18:24, 27:28) "Черкаські Мавпи": Попов (6 + 5 підборів + 8 передач + 5 втрат), русла (14 + 4 підбирання + 7 передач + 5 втрат), Бєліков (32 + 6 підбирань), Райт (15 + 10 підбирань + 7 передач...Sportanalytic.com | спортивні новини

Михайлюк не зіграв за "Детройт", Джеймс та Дончіч оформили тріпл-дабли та інші результати НБА

на гру з "Чикаго". Натомість його партнер Андре Драммонт у цьому матч оформив дабл-дабл, набравши 24 очок та зробивши 24 підбирання. Даллас – Лейкерс 110:119 OT (25:20, 33:28, 27:28, 18:27, 7:16) Форвард "Лейкерс" Леброн Джеймс набрав 39 очок, 12 підбирань...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Одеса" здобула першу домашню перемогу в сезоні, обігравши "Миколаїв" у драматичній грі

Миколаїв 74:73 (15:16, 24:17, 13:26, 22:14) Господарі виграли першу половину матчу завдяки кращій грі у другій чверті. Незважаючи на програне підбирання, команда Олега Юшкіна отримала 6 очок переваги перед великою перервою завдяки кращому руху м’яча, меншої кількості втрат та сміливих...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих