перехоплення

Переможний кидок з сиреною у матчі українця - найкращий епізод дня в НБА: відео

цьому матчі зіграв майже 12 хвилин. Однак українець очок не набирав (не влучив з двох спроб), паси не віддавав та перехоплення не робив. Дивіться відео топ-10 моментів ігрового дня в НБА...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кубок Європи ФІБА.

В груповому раунді Кубку ФІБА відбулось українське протистояння. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Динамо" пропустило від "Копенгагена" на 4-й хвилині, Циганков не забив пенальті: відео

невдовзі втратило можливість зрівняти рахунок. На 4-й хвилині під час атаки "Копенгагена" пройшов простріл з лівого флангу. Бущан вийшов на перехоплення. Але втримати м'яч в руках не вдалося. Він його випустив, і Стаге, який перебував поруч, в дотик відправив його...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Український баскетбольний клуб "Дніпро" поступився у третьому матчі єврокубка. Sportanalytic.com | спортивні новини

Лень допоміг "Атланті" перемогти, ЛеБрон Джеймс оформив тріпл-дабл та інші результати НБА: відео

Джеймс реалізував 10 з 19 кидків з гри, 2 з 6 триочкових, 8 з 9 штрафних, а також зробив 2 перехоплення, 1 блок-шот і 2 втрати. Джеймс став першим гравцем "Лейкерс" після Меджіка Джонсона, який робив тріпл-дабл в трьох матчах...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Лейкерс" та "Кліпперс" перемогли, "Х'юстон" знову програв ьа інші результати матчів НБА: відео

дабл-дабл, а ЛеБрон Джеймс – тріпл-дабл, набравши 21 очко та зробивши 11 підбирань та 13 передач. Також він зробив 2 перехоплення, що дозволило йому піднятися на 15-е місце в історії НБА за кількістю перехоплень за кар'єру. На рахунку Джеймса тепер...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Суперліга. "Хімік" переміг "Миколаїв" у домашньому матчі

+ 4 підбирання), Войналович (17), Ковальов (14 + 6 підбирань), Угба (6 + 5 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення + 4 втрати) - старт; Рябчук, Клевзунік, Козак, Горобченко (3), Салліван (20 + 13 підбирань)."Миколаїв": Зотов (14 + 6...Sportanalytic.com | спортивні новини

Михайлюк не зіграв за "Детройт", Джеймс та Дончіч оформили тріпл-дабли та інші результати НБА

передачі в матчі з "Далласом". За 43 хвилини Джеймс реалізував 13 з 23 з гри. В його активі також 4 перехоплення. Захисник "Далласа" Лука Дончіч теж зробив тріпл-дабл в цьому матчі. На рахунку 20-річного Дончіча 31 очко, 15 передач (рекорд...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Черкаські Мавпи" сенсаційно завдали "Прометею" першої поразки в сезоні

останніх хвилинах гості частину балів відставання відіграли – 43:36. У другій половині господарі паркету знову побігли в атаку, а після перехоплення та влучання від Белікова різниця в рахунку склала вже 15 балів. Лише в останній десятихвилинці гості таки зуміли почати...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Лень набрав 5 очок у програшному матчі з "Філадельфією", "Детройт" без Михайлюка здобув перемогу

103:105. Що стосується самого Леня, то він за 18 хвилин набрав 5 очок, зробив 3 підбирання, 3 передачі та 1 перехоплення. На жаль, з чотирьох триочкових Олексій не реалізував жодного. Власне, цих влучень "Атланті" і не вистачило. Найбільшим результативним у...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Атланта" Леня перемогла "Орландо", Михайлюк знову не зіграв за "Детройт": результати матчів НБА

команда вдома перемогла "Орландо". Лень вийшов у старті, зіграв 19:39 хвилин. Очок не заробив, але зробив 4 підбирання та одне перехоплення. Атланта – Орландо 103:99 (23:26, 29:24, 25:25, 26:24) Натомість "Детройт" знову програв. Цього разу – "Філадельфії". Святослав Михайлюк провів...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Викрадачці немовляти на Київщині обрали запобіжний захід

її маля. Тоді зловмисниця і викрала 3-місячну дитину та втекла з нею на сірому легковику. Поліція ввела у столиці план "перехоплення". Через кілька годин викрадачку з 3-місячним хлопчиком знайшли у селищі Софіївська Борщагівка на Київщині. Дитина жива і неушкоджена. Анастасія...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Команда українця Леня перемогла "Детройт" Михайлюка та інші результати матчів НБА: відео

п'ятірці "Хоукс", а загалом відіграв майже 24 хвилини. За цей час він набрав 4 очки, зробив 6 підбирань та 1 перехоплення. Його РЕ склала +1. Натомість Михайлюк, хоч і був в заявці на матч, на майданчик так і не вийшов.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Викрадення немовляти на Київщині: яке покарання загрожує викрадачці

її маля. Тоді зловмисниця і викрала 3-місячну дитину та втекла з нею на сірому легковику. Поліція ввела у столиці план "перехоплення". Згодом патрульні зупинили машину викрадачки, проте її в авто не було. Водій автомобіля, який виявився таксистом, дав свідчення правоохоронцям.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих