пенальті

"Барселона" без проблем перемогла "Наполі" та вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів: відео

рахунок дубль. Мессі впав у штрафному майданчику у боротьбі із суперником. Арбірт знову звернувся до ВАР. Переглянувши повтор Шакір поставив пенальті. До позначки підійшов Суарес та розвів голкіпера і м'яч у різні кути воріт – 3:0. Цей гол став четвертим...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Роналду пограбували суддя, який "вбив Шахтар", та зірка Ювентуса - він може піти у топ-клуб

двічі скомпрометувала ідею VAR. Гармата Роналду і паненка Депая у відеоогляді матчу Ювентус – Ліон – 2:1 Спочатку він призначив пенальті за оце. Чи то легкий дотик Бернардескі, чи то чистий підкат Бентанкура – після цих моментів у будь-якому разі...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Франков розповів про новий скандал у Першій лізі

про черговий скандал. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Зокрема, він стверджує, що наприкінці матчу "Інгулець" - "Рух" арбітр поєдинку призначив абсолютно "лівий" пенальті у ворота господарів.Франков нагадує, що перемога виводила б "Інгулець" в УПЛ, але гол на п'ятій компенсованій хвилині допоміг львів'янам...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

Двох голів Роналду виявилось замало для проходу в чвертьфінал. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Інгулець" у компенсований час втратив перемогу над "Рухом" та не зміг вийти в УПЛ

оборонявся усім складом, але не зміг відстояти мінімальну звитягу. У компенсований час Семенко у штрафному порушив правила проти Кухаревича – пенальті. Удар з позначки впевнено реалізував Климчук. Згодом "Інгулець" залишився у меншості. На вилучення за жорсткий фол напрацював Коваленко. Через...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шахтар рветься у фінал Ліги Європи: насторожує тільки один нюанс, який призведе до поразки

може бути все, що завгодно. Якби не система VAR, то за рахунку 0:0 у ворота Пятова арбітр поставив би помилковий пенальті. Невідомо, як розвивалися б події, якби Брукс виявився трохи обережнішим і не заробив настільки швидко другу жовту картку. А...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шахтар - фаворит лише на папері: чому німці били "гірників" і чи заслуговував вилучення Хочолава

воротар парирував в останній момент. Якби Миколі вдалося тоді відкрити рахунок – було б узагалі неперевершено! – Хочолава привіз "майже пенальті" – цей момент міг стати ключовим. Нам потрібно подякувати VAR? – Скажу не про вчорашню гру, а загалом. Одним...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Інтер" на класі переміг "Хетафе" та вийшов в 1/4 фіналу Ліги Європи: відео

Ліги Європи проти іспанського "Хетафе". Вдома італійці впевнено перемогли суперника. Інтер – Хетафе 2:0 Голи: Лукаку, 33, Еріксен, 83 Нереалізований пенальті: Моліна, 76 ("Хетафе"). Єдиний гол Жваво матч розпочали саме гості. Мата у спробі реалізувати навісну передачу, вистрибнув високо та...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шахтар - Вольфсбург: онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги Європи

24 канал. У першій грі, яка відбулася в Німеччині, "Шахтар" переміг 2:1. При цьому в матчі команди двічі не забили пенальті – спочатку свою спробу змарнував Коваленко, а згодом у протилежних воріт це ж зробив Вегхорст. Переможець цього матчу у...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Дніпро-1" підпише кращого спеціаліста по пенальті в УПЛ

Головний тренер профільного сайту "Дніпра" Олександр Скляр стверджує на ютубі, що залишилося залагодити формальності. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Ювентус" без лідерів програв "Ромі" у заключному турі чемпіонату Італії: відео

тайму зусиллями Ніколи Калініча. Відео голу Ігуаїна Відео голу Калініча Перед перервою "Рома" повела в рахунку – Дієго Перотті реалізував пенальті. На початку другого тайму аргентинський нападник гостей оформив дубль. "Ювентус" відігратися не зміг. Відео першого голу Перотті Відео другого...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Лаціо" поступився "Наполі" і зайняв четверте місце в Серії А: відео голів

Іммобіле забив свій 36-й гол у цьому сезоні Серії А. Відео голу Руїса Відео голу Іммобіле Лоренцо Інсіньє, який реалізував пенальті на початку другої половини гри, вивів "Наполі" вперед, а Маттео Політано за кілька хвилин до кінця гри зняв всі...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Наполі" за рекордну суму купив нападника Осімхена, який забивав збірній України

Саме він у товариському матчі проти збірної України 10 вересня 2019 року на "Дніпро-Арені" забив у ворота нашої команди з пенальті. Цей матч закінчився внічию 2:2. Що варто знати про Віктора Осімхена Він народився 29 грудня 1998 року в Лагосі,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Зоря" цікавиться скандальним легіонером "Динамо" Родрігесом

Головний наставник "Зорі" Віктор Скрипник зацікавився послугами легіонера київського "Динамо" Жерсона Родрігеса. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Інгулець" врятував нічию у матчі з двома вилученнями завдяки пенальті на 88-й хвилині: відео

навіть довелося надавати допомогу медикам через кровотечу. Арбітр втретє в цьому матчі вдався до послуг VAR, вилучивши Білого та призначивши пенальті. Удар з позначки реалізував Загальський. Відеоогляд матчу Оболонь-Бровар – Інгулець (якщо відео не відкривається, його можна переглянути за посиланням)...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шахов допоміг "Лечче" зберегти шанси на виживання у Серії А: відео

відкрив рахунок в зустрічі завдяки точному удару Саміра. Але ще до перерви за 4 хвилин після пропущеного голу Манкозу з пенальті відновив перевагу. Здавалось, що матч так і закінчиться нічиєю, але "Лечче" дуже хоче зберегти прописку у Серії А, тому...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих