пенальті

Рикун: Не називав Блохіна клоуном

Я кажу: "Так я в перерві 15 хвилин побігав на цьому стадіоні". А там Зідан на 88-й хвилині забив з пенальті, якраз мене випускали. Хоча б хвилин 10 дали.Я не розумів цієї заміни. Може, емоції були", - сказав Рикун в...Sportanalytic.com | спортивні новини

"Серце тьохнуло": Ракіцький привіз пенальті у власні ворота - відео

Український захисник Ярослав Ракіцький привіз пенальті у гостьовому матчі "Зеніту" проти "Тамбова" (2:1) в чемпіонаті Росії. На 88-й хвилині Ракицький грубо штовхнув суперника у власному штрафному...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Переможний гол Чигринського впевнено веде АЕК у Лігу чемпіонів: відео

що перший м'яч Чигринський теж провів у ворота ПАОК у вересні 2019 року. Фінальний рахунок матчу зафіксував Марко Лівайя, реалізувавши пенальті наприкінці зустрічі. Чигринський є твердим гравцем основи АЕК, який завдяки сьогоднішній перемозі наздогнав ПАОК в таблиці. Тепер команди ділять...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Вище легенди МЮ: Андрій П'ятов у топ-10 найкращих голкіперів світу

в історії національної збірної України – 752 хвилини. П'ятов – автор рекорду серед воротарів українських клубів у єврокубках за відбитими пенальті – 4. Другий воротар в історії національної збірної України за кількістю сухих матчів.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Пахне змовою: арбітр вигадав пенальті у ворота "Барселони" попри систему VAR - відео

Та арбітр матчу угледів порушення правил і попри можливість переглянути відеоповтор моменту призначив пенальті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Барселона не змогла обіграти Атлетіко в матчі з трьома пенальті

Каталонці дали можливість "Реалу" ще більше відірватися в чемпіонській гонці. Информационное агентство УНИАН

"Лаціо" зробив камбек у матчі з "Торіно" і продовжив погоню за "Ювентусом": відео

Іммобіле 48, Пароло 73 Туринці швидко відкрили рахунок. На п'ятій хвилині головний голеодор команди Андреа Белотті розкрив ворота Стракоша з пенальті. Відео голу Белотті Римляни почали облогу воріт "Торіно", але забити в першому таймі не вдалося, зате на самому початку...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Барселона" втратила перемогу проти "Атлетіко" у шаленому матчі з чотирма пенальті: відео

від "Реалу". Барселона – Атлетіко 2:2 Голи: Мессі, 50 (п) – Коста, 11 (авт.), Сауль, 19 (п), 62 (п) Нереалізований пенальті: Коста, 16 (Атлетіко) У минулому турі каталонці втратили очки у виїзному матчі з "Сельтою". Гості вийшли вперед на 20-й...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Маріуполь" в меншості відстояв перемогу над "Дніпром-1": відео

хвилині інтрига у матчі відновилася: "Дніпро-1" таки почав втілювати свою перевагу. Муравський у власному штрафному порушив правила проти Хобленка – пенальті. Окрім того, Муравський побачив другу жовту картку й був вилучений з поля. Пенальті впевнено реалізував Хобленко. На 73 хвилині...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Форвард "Хоффенхайма" Крамарич забив принизливий пенальті "Боруссії" Дортмунд: відео

хвилині, відкривши рахунок. У середині тайму гості подвоїли перевагу, а по перерві закріпили. Четвертий гол став уособленням поєдинку. "Хоффенхайм" заробив пенальті і партнери довірили справу все тому ж таки Крамаричу. Андрей пробив, не дивлячись на голкіпера Романа Бюрки. Воротар вгадав...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Легіонер "Динамо" Родрігес знову забив у Туреччині, але не дограв матч через вилучення: відео

в оренді за "Анкарагюджю". Жерсон Родрігес відзначився голом у другому матчі поспіль. Про це повідомляє 24 канал. Родрігес знову реалізував пенальті У матчі 29-го туру чемпіонату Туреччини проти "Трабзонспора" Жерсон вийшов у стартовому складі своєї команди. На 63-й хвилині футболіст...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шаран: В ворота "Колоса" не поставили два пенальті

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Бундесліга. 34 тур.

В Німецькій Бундеслізі відбулися матчі останнього 34-ого туру. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Ювентус" не залишив шансів для "Лечче" Шахова: відео розгромної перемоги

32-ї хвилини грав в меншості. Початок у матчі поклав гол Дібали. Далі голкіпера суперників також засмутили Роналду, який вдало реалізував пенальті, Ігуаїн та Де Лігт. У підсумку туринський клуб розгромно переміг суперника – 4:0. Ця поразка стала історичною. "Лечче" став...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Прімера. 32 тур.

із втрати очок фаворитом. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Севілья" не те що не перемогла, а взагалі ледь відігралася завдяки голу з пенальті від Лукаса Окампоса.Чемпіонат Іспанії32 тур"Севілья" - "Вальядолід" - 1:1Голи: Окампос, 83 (пен) - Кіко, 25Сайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic.com | спортивні новини

Офіційно. УАФ назвала нове місто проведення фіналу Кубка України

стадіоні "Металіст".Раніше матч планувалося провести у Львові, але там зараз найбільший в Україні спалах коронавірусу.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубок України. "Ворскла" по пенальті обіграла "Маріуполь" і зіграє в фіналіСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Хотів вибити м'яч, але потрапив у власні ворота: захисник відзначився курйозним голом - відео

"Вікторія" (Вітково) приймала "Футбольну академію Рейсса" (Баранове), пише 24 канал. Курйозний епізод У матчі стався неймовірний епізод. Футболіст "Вікторії" виконав пенальті. Воротар м'яч відбив перед собою. Форвард зіграв на добиванні, але м'яч потрапив у лежачого воротаря. Набіг захисник, щоб допомогти...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ексгравці "Шахтаря" Зінченко та Фернандінью стали головними невдахами у матчі з "Челсі"

ж оцінка у ексгравця "Шахтаря" Фернандінью, який підвів свою команду. Бразилець був вилучений із поля на 77-й хвилині та заробив пенальті на свої ворота. Причиною цього всього стала гра рукою біля власних воріт. За 37 зіграних хвилин українець зробив 34...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих