Новости по метке:

мільйон

Дженніфер Еністон перевершила принца Гаррі і Меган Маркл і потрапила до книги рекордів Гіннеса

Переглядаючи короткий ролик, можна побачити як знаменитість знервовано розбила мобільний телефон об стіл. За 13 годин відео зібрало понад 10 мільйонів переглядів, що зробило з неї справжню тріумфаторку Instagram. Однак це не всі сюрпризи, які впали на плечі Дженніфер після...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

1,5 мільйона дали на проект вилучення радіоактивних відходів зі спецкомбінату в Києві

ДСП «Київський державний міжобласний спеціальний комбінат» 16 серпня замовило ДП «Науково-технічний центр дезактивації та комплексного поводження з радіоактивними відходами, речовинами, джерелами іонізуючого випромінювання» послуги з Сайт "Нашi грошi"

Оточення екс-головного еколога області «розпиляло» 2 мільйона на очисних спорудах

Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва при Стрийському міськвиконкомі (львівська обл.) за результатами відкритих торгів 11 жовтня замовив ПП «Науково-виробнича фірма виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію каналізаційних Сайт "Нашi грошi"

Мінінформполітики дало мільйон на відеоролики про Крим і Чорнобиль у форматі 360°

ДП «Центр захисту інформаційного простору України» Мінінформполітики 22 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Кітсофт плюс» виробництво відеоінформаційної продукції у форматі 360° на 878 тис Сайт "Нашi грошi"

Розіграли 31 мільйон на підготовку до рекультивації смертельного Грибовицького сміттєзвалища

ЛКП «Зелене місто» Львівської міської ради 5 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Стройтрансавто» підготовку до рекультивації Грибовицького сміттєзвалища за 30,93 млн грн. Про це Сайт "Нашi грошi"

АМКУ змусив управління ЖКГ відхилити дорожчу на 1,5 мільйона пропозицію по ремонту зони відпочинку

Тендерний комітет управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради змінив своє рішення щодо обрання переможця на проведення капітального ремонту зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна. Сайт "Нашi грошi"

Головлікар лікарні №13 без тендерів уклав угоди зі своїм помічником на 3 мільйона

Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня №13» Харківської міськради 10 жовтня за неконкуретною процедурою уклало угоди з Приватною виробниче-комерційною фірмою «Ретос» щодо розроблення кошторису та Сайт "Нашi грошi"

«Київавтодор» із п'ятої спроби віддав 1,8 мільйона за проект велодоріжки вздовж Дніпра

КК «Київавтодор» Київради 14 серпня за результатами тендеру замовила ТОВ «Інститут проектування інфраструктури транспорту» проектування велосипедної доріжки по Набережному шосе за 1,80 млн грн. Про Сайт "Нашi грошi"

«Украгролізинг» придбав два позашляховики Тойота Ленд Крузер за 2,2 мільйона

ДПАТ «НАК «Украгролізинг» 27 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ «Автосаміт на Столичному» легкових автомобілів на 2,19 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро». Сайт "Нашi грошi"

Дуда: У Польщі вже понад 1 000 000 українців і ми не закриваємо перед ними кордони

неофіційна організація держав, президенти яких не беруть участі в самітах ЄС. У нашій країні за різними оцінками перебуває вже понад мільйон громадян України – країни, в якій триває збройний конфлікт. Люди їдуть до нас із надією на краще майбутнє. І...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

10.10.2019(Crtl →)