маріана

Відносини США та Китаю переживатимуть найгірші часи - Eurasia Group

Проблеми щодо Гонконгу та Південнокитайського моря додали більше напруженості у відносини США та Китаю. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Прімера. 26 тур.

Місцевий "Реал Сосьєдад" обіграв гостей з "Вальядоліда". Sportanalytic.com | спортивні новини

"Реал" заявив Луніна під 25-м номером, Азару дісталася легендарна цифра(2)

Мадридський "Реал" перед стартом сезону оголосив ігрові номери на сезон-2019/20, які отримали футболісти. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Зідан розраховує на Луніна в товариському матчі із "Зальцбургом"(2)

Український воротар "Реала" Андрій Лунін включений в заявку мадридського клубу на товариський матч проти "РБ Зальцбурга". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Лунін зіграв за "Реал" у матчі проти "Фенербахче" та пропустив гол: відео(4)

Лунін вийшов на поле після перерви за рахунку 2:2 замість 32-річного Кейлора Наваса і провів повний другий тайм. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Реал" здобув четверту поспіль перемогу у чемпіонаті Іспанії: відео голів у грі з "Алавесом"

Спочатку господарі раділи мінімальній перемозі - на тридцятій хвилині зразкову комбінацію завершив Бензема. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Один з лідерів "Реалу" травмувався у матчі Ла Ліги(2)

В кінці першого тайму зустрічі Бензема вивихнув мізинець на нозі після зіткнення із захисником Марком Бартрамом. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Коноплянка залишився у запасі "Шальке" на гру Ліги чемпіонів проти "Галатасараю"

Український футболіст "Шальке" Євген Коноплянка не потрапив до стартового складу німецької команди. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Мадриді ультраправі вийшли на мітинг із вимогою відставки прем'єра(2)

Після того, як 27 жовтня 2017 року парламент Каталонії проголосив незалежність, Мадрид увів пряме управління регіоном. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Белла Хадід у скромному образі прикрасила обкладинку арабського глянцю: фото(2)

Белла Хадід для Vogue Arabia Белла Хадід для Vogue Arabia Белла Хадід для Vogue Arabia Белла Хадід для Vogue Arabia Белла Хадід для Vogue Arabia Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ліга чемпіонів. ”Шахтар” зіграв внічию з ”Хоффенхаймом”, ”Ман Сіті” програв ”Ліону”(2)

Донецький "Шахтар" не зумів перемогти у стартовому матчі групового раунду Ліги чемпіонів. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Реал" вдома розгромив "Рому"(2)

До цього гравцям "Реалу" ніяк не вдавалося забити у ворота Ольсена. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих