корабели

Баскетболісти "Миколаєва" здобули першу перемогу в сезоні, вигравши з різницею в одне очко

лідери також не могли. Перша половина гри завершилась за мінімальної переваги команди Віталія Чернія – 32:31. В другій половині матчу "корабели" знову заволоділи ініціативою та віддалилися у рахунку на відстань десяти балів: продовжував активно працювати Адедіран, допомагали досвідченому бігмену капітан...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Суперліга: "Дніпро" та "Київ-Баскет" здобули важкі звитяги, "Прометей" розгромив "Миколаїв"

хорошу гру демонстрували Брістол, Роббі та Адедиран. На трьох ці гравці набрали 38 балів. Проте, на жаль, зачепитися за боротьбу "корабели" все ж не змогли. У підсумку перемога новачків Суперліги Парі-Матч з рахунком 115:86.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Миколаїв" зіграє у новому сезоні Суперліги попри погрози про відсторонення(2)

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський підтвердив участь "Миколаєва" у національній першості, заявивши, що "корабели" зіграють в елітному дивізіоні. Федерація баскетболу України розглядала варіант недопуску "Миколаєва" до нового чемпіонату, якщо там не припиниться внутрішній конфлікт.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Нова влада і суднобудування: шанс на відродження

Але для відродження галузі в цілому потрібно не лише бюджетне фінансування, але й створення умов для інвесторів (рос.) Информационное агентство УНИАН

У Києві відкриють новий баскетбольний рік

Матчем "Київ-Баскет" - "Миколаїв" в Суперлізі Парі-Матч стартує новий, 2019 рік. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Миколаєві підліток вдарив ножем чоловіка просто посеред вулиці (2)

Молодики втекли, а поліцію та швидку викликали свідки події. Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

На Миколаївщині суд обрав запобіжний захід підривникам банкомату(2)

За матеріалами прес-служби прокуратури Миколаївської області Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

Суперліга. ”Хімік” вдома перекидав ”Миколаїв”(2)

Найрезультативнішим гравцем матчу став американський легіонер "хіміків" Джонс. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Запоріжжя" перемогло "Миколаїв" у першому матчі нового сезону Суперліги(2)

першої половини. Виключенням став непоганий відрізок у виконанні господарів на старті другої десятихвилинки, коли запоріжці ненадовго вийшли в лідери, але "корабели" швидко повернули собі перевагу. Команда Валерія Плеханова не опускала руки і до кінця третьої чверті вже відставала від суперника...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Інші клуби зніщаються з ФК "Львів" через засилля бразильців (+ФОТО)

Твіттер футбольного клубу "Миколаїв" вирішив трохи пожартувати з футбольного клубу "Львів". Sportanalytic.com | спортивні новини

Суперліга.Півфінал. ”Хімік” вдома виграв в ”Дніпра”, ”Черкаські Мавпи” пройшли ”Миколаїв”(2)

Найрезультативнішим в складі "Мавп" став Володимир Конєв, котрий набрав 20 очок і здійснив 8 підбирань. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Черкаські Мавпи" подвоїли перевагу у півфінальній серії з "Миколаєвом"(2)

"Черкаські Мавпи" подвоїли перевагу у півфінальній серії з "Миколаєвом"

п'ятої хвилини чверті і в цілому помітно зменшили оберти, набравши лише 12 очок за десятихвилинку. Спадом у грі суперника скористалися корабели, які перед великою перервою скоротили відставання до 4 очок. Ключовою у другій половині стала друга половина третьої чверті, під...Информационное агентство УНИАН

Суперліга. Плей-офф. Стали відомі три півфіналісти(2)

В український баскетбольній суперлізі визначились три півфіналісти. Sportanalytic.com | спортивні новини

Суперліга. "Мавпи" не помітили "корабелів"

"Миколаїв" розгромно програв "Черкаським Мавпам" через провалену першу чверть. Sportanalytic.com | спортивні новини

Суперліга. "Дніпро" розібрався з "Запоріжжям", "Миколаїв" поступився "Політехніку"

Суперлізі відбулися два матчі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Дніпро" без проблем перемогло в Запоріжжя, завдяки результативним діям Глєбова і Мішули, а "корабели" з "Миколаїва" в рідних стінах поступились "Політехніку"."Запоріжжя" - "Дніпро" - 64:90 (12:20, 18:22, 22:20, 12:28)Запоріжжя: Анісімов (21 + 8...Sportanalytic.com | спортивні новини

Суперліга. "Хімік" розгромив "Запоріжжя", "БІПА" перекидала "Миколаїв"

В неділю відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату баскетбольної Суперліги. Sportanalytic.com | спортивні новини