кидок

В Україні відкрили першу арену для керлінгу

відкриття першої в Україні спеціалізованої арени для керлінгу. Керлінгова арена відкрита у ТРЦ Dream Town. А на урочистому відкритті перший кидок зробив Президент НОК України Сергій Бубка. Саме він з президентом Федерації керлінгу в Україні Олексієм Перевезенцевим урочисто перерізали стрічку.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Баскетболіст закинув м'яч у кошик, перестрибнувши через суперника: відео

кидка в баскетболі при якому гравець вистрибує вгору і однією або двома руками кидає м'яч крізь кільце зверху вниз. Такий кидок оцінюється як і звичайний – 2 очки. Відео кидка Вільямса Слем-данк Вільямса допоміг його команді виграти поєдинок з рахунком...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Неймовірний кидок з сиреною зі своєї половини українця потрапив до топ-10 моментів НБА: відео

очко та став одним з найкращих гравців матчу. У кінці третьої чверті Михайлюку вдався баззер-біттер. Так у баскетболі називають влучний кидок, який робить гравець разом із сиреною. Найбільш ціняться баззер-біттери, коли вони в кінці матчу приносять перемогу команді, або хоча...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Политолог Гаспарян поздравил украинцев с «изящным кидком» от Зеленского

Российский политолог Армен Гаспарян заявил, что президент Украины Владимир Зеленский, выполнив одно из предвыборных обещаний, на самом деле «элегантно обманул» украинцев. ОКО ПЛАНЕТЫ информационно-аналитический портал

Зеленский подписал закон об отмене депутатской неприкосновенности в сентябре. Электронное периодическое издание "Взгляд.ру"

Кубок Європи ФІБА. ”Київ-Баскет” в останній атаці вирвав звитягу в угорців(2)

групового Етапу Кубка ФІБА. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. На власному паркеті кияни з різницею в 2 пункти здолали угорський "Кьорменд". Вирішальний кидок на рахунку американського захисника Кейсі Шеперда."Київ-Баскет" - "Кьорменд" - 80:78 (24:18, 23:21, 18:17, 15:22)Додамо. після цієї перемоги команда Багацкіса...Sportanalytic.com | спортивні новини

Збірна України з хокею програла Південній Кореї на товариському турнірі(2)

рахунок в матчі зусиллями Руслана Ромащенка, але Південна Корея швидко зрівняла рахунок. У другому періоді Україна знову вийшла вперед. Точний кидок на рахунку Олександра Костікова. Однак розвинути перевагу "синьо-жовтим" не вдалося. Південна Корея до кінця зустрічі відзначилася тричі і здобула...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Путін пояснив, чому в Росії треба саджати за кидок пластикового стаканчика у силовиків(2)

Російський лідер боїться, що якщо не карати «за кинутий стаканчик», це може призвести до вуличної стрілянини і пограбування магазинів. Информационное агентство УНИАН

Зірка НБА закинув ефектний данк, але рефері не зарахували кидок: відео(2)

...have been ruled successful Допис, поширений Sky Sports (@skysports) 4 Гру 2019 р. о 2:09 PST Рефері вирішили не зараховувати кидок Гардена, хоча Джеймс і набрав два очки для "Х'юстона". Наставник гостей Майкл Ендрю Д'Антона мав можливість взяти відеоповтор моменту,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Данк гравця збірної України потрапив у топ-10 моментів за підсумками 2019 року: відео(2)

кидка в баскетболі, при якому гравець вистрибує вгору й однією або двома руками кидає м'яч крізь кільце зверху вниз. Такий кидок оцінюється як і звичайний – у 2 очка.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Неймовірний кидок із сиреною з-за дуги приніс перемогу "Київ-Баскету" над "Дніпром": відео(2)

"Київ-Баскет" в рамках регулярного чемпіонату зіграв на виїзді проти "Дніпра". Перемогу команді з Києва приніс влучний кидок В'ячеслава Петров з сиреною з-за дуги. Команди продемонстрували рівну гру у стартовій чверті, однак міні-ривок господарів наприкінці 10-хвилинки дозволив їм...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець Михайлюк не зміг набрати очок у програному матчі "Детройту": відео(2)

регулярного чемпіонату НБА – 114:120. Українець Святослав Михайлюк провів на паркеті 5 хвилин, за цей час він промазав один триочковий кидок, зробив дві втрати і отримав три фоли. Поки що найбільш результативним поєдинком Михайлюка в сезоні залишається гра проти "Торонто...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Хокеїст з українськими коренями закинув феноменальну шайбу в НХЛ(2)

Хокеїст з українськими коренями закинув феноменальну шайбу в НХЛ

Меттью Ткачук чудовим кидком приніс своїй команді перемогу в матчі. Информационное агентство УНИАН

18-річна українка стала чемпіонкою світу з дзюдо

ваговій категорії до 48 кг вона легко пробилась до фіналу де здолала японку Фуну Тонако. На старті зустрічі їй вдався кидок на ваза-арі, після чого Білодід вдало захищалась до самого фінішу.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Американський баскетболіст закинув м'яч у своє кільце під час матчу збірної США: відео

При цьому деякі з відвідувачів товариського матчу отримали від організаторів грошову компенсацію. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих