Новости по метке:

закупівлі

10,87 мільярда минулого тижня

З 9 по 14 лютого в «Прозорро» опубліковано оголошення про результати 35,18 тисяч закупівель на загальну суму 10,87 млрд грн. З цієї суми по десяти найбільших тендерах пройшло 2,08 млрд грн. Сайт "Нашi грошi"

«Київпастранців» підозрюють у розкраданнях на закупівлях за 200 мільйонів у фірм, одна з яких пов'язана з екс-головою «Київпастрансу»

Прокуратура розслідує привласнення державних коштів в особливо великих розмірах службовими особами КП «Київпастранс», яке у 2017-2018 рр. придбало товари та послуги у фіктивних фірм ТОВ Сайт "Нашi грошi"

В АМКУ «благословили» підсунутий замовнику договір про надання банківської гарантії, не підписаний учасником

Адміністративна колегія АМКУ з розгляду скарг про порушення у сфері публічних закупівель дозволила «Центру прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля» укласти із Сайт "Нашi грошi"

12,44 мільярди минулого тижня

З 2 по 8 лютого в «Прозорро» опубліковано оголошення про результати 37,86 тисяч закупівель на загальну суму 12,44 млрд грн. З цієї суми по десяти найбільших тендерах пройшло 2,82 млрд грн. Сайт "Нашi грошi"

13,72 мільярди минулого тижня

З 25 січня по 1 лютого в «Прозорро» опубліковано оголошення про результати 44,97 тисяч закупівель на загальну суму 13,72 млрд грн. З цієї суми по десяти найбільших тендерах пройшло 1,26 млрд грн. Сайт "Нашi грошi"

Волинські забудовники розіграли 130 мільйонів на квартирах для військових

Міністерство оборони провело шість успішних закупівель житла для військових у Луцьку, в результаті чого ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» та ТОВ «Житлобуд-2» отримало від Міноборони 127 Сайт "Нашi грошi"

«Укрзалізницю» звинуватили у закупівлях газу за захмарними цінами, Лещенка називають лобістом схеми

«Укрзалізницю» звинуватили у закупівлях газу за захмарними цінами, Лещенка називають лобістом схеми

У компанії ТОВ "Юг Газ" "Укрзалізниця" купувала блакитне паливо вже майже 15 років. Информационное агентство УНИАН

Україна імпортувала ядерного палива на $356 мільйонів: де й скільки купили

Україна імпортувала ядерного палива на $356 мільйонів: де й скільки купили

У загальній структурі закупівель частка російського палива становить 56,2%, частка поставок зі Швеції становить 43,7%. Информационное агентство УНИАН

Пов'язана з ФСБ кримчанка із паспортом РФ хотіла влаштуватися на керівну посаду в Міноборони

Пов

Жінка претендувала на одну із керівних посад у підрозділі департаменту державних закупівель Міністерства оборони України. Информационное агентство УНИАН

9,27 мільярда минулого тижня

З 12 по 18 січня в «Прозорро» опубліковано оголошення про результати 22,08 тисяч закупівель на загальну суму 9,27 млрд грн. З цієї суми по десяти найбільших тендерах пройшло 1,43 млрд грн. Сайт "Нашi грошi"

Укроборонпром розсекретить частину оборонзамовлення 2021 року, - Найєм

Оборонний концерн "Укроборонпром" планує розсекретити частину оборонного замовлення 2021 року. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Україна готова брати повноцінну участь у системі закупівель НАТО - Кулеба

Україна готова брати повноцінну участь у системі закупівель НАТО - Кулеба

Питання обговорювалось у Брюсселі на зустрічах української делегації з керівництвом НАТО. Информационное агентство УНИАН

КРИСТАЛБАНК став партнером електронного торгового майданчику SmartTender - пресс-релиз на pr.adcontext.net

Електронний торговий майданчик забезпечує користувачам-організаторам і учасникам цілодобовий доступ до публічних закупівель у системі. PR - это жизнь

Розтрата 7 мільйонів гривень: справу "Львіввугілля" передали в поліцію

Info) направили в Західний офіс Держаудитслужби, яка й провела аудит підприємства. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

6,84 мільярда минулого тижня

З 6 по 11 січня в «Прозорро» опубліковано оголошення про результати 9,05 тисяч закупівель на загальну суму 6,84 млрд грн. З цієї суми по десяти найбільших тендерах пройшло 1,06 млрд грн. Сайт "Нашi грошi"

20,01 мільярда минулого тижня та спад «допорогів»(4)

З 22 по 29 грудня в «Прозорро» опубліковано оголошення про результати 30,87 тисяч закупівель на загальну суму 20,01 млрд грн. З цієї суми по десяти найбільших тендерах пройшло 3,34 млрд грн. Сайт "Нашi грошi"

Допорогові жнива-2019 (пік)(2)

Освоювачі бюджетів прискорили свою справу, збільшивши кількість допорогових закупівель у півтора рази у порівнянні з минулим роком. Сайт "Нашi грошi"

23.12.2019(Crtl →)