етап кубка світу

Романчук з рекордом виграв золото Кубка світу (+ВІДЕО)

Український плавець Михайло Романчук здобув золоту медаль на етапі Кубка світу в Досі (ОАЕ). Sportanalytic.com | спортивні новини

Говоров виграв золото Кубка світу(2)

Український плавець Андрій Говоров тріумфував на етапі Кубка світу в Токіо. Sportanalytic.com | спортивні новини

Український плавець Говоров виграв етап Кубка світу в Токіо(2)

Український плавець Говоров виграв етап Кубка світу в Токіо

Українець випередив суперника на одну соту секунди. Информационное агентство УНИАН

Українці Костевич і Омельчук завоювали срібло етапу Кубка світу у стрільбі з пневматичного пістолета

Українські стрільці Олена Костевич та Олег Омельчук потрапили до числа призерів у змаганнях змішаних дуетів. Информационное агентство УНИАН

Дворазова чемпіонка світу з біатлону Габріела Коукалова завершила кар'єру

Чеська біатлоністка Габріела Коукалова оголосила про завершення спортивної кар'єри. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українські веслувальники вибороли дві золоті нагороди на етапі Кубку світу в Познані

Переможницями стали Інна Грищун у байдарці на 5000 м. Анастасія Четверікова виграла в каное-одиночці на дистанції 500 м. Третьою на цій дистанції стала Людмила Лузан. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Збірна України з біатлону розпочала підготовку до нового сезону

До слова, наступний сезон розпочнеться 1 грудня етапом Кубка світу в шведському Естерсунді. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих