естафета

Чемпіонат світу з біатлону: чоловічу естафету яскраво виграла Франція, Україна лише 12-та

22 лютого в італійському Антхольц-Антерсельві відбулася чоловіча класична естафета в рамках чемпіонату світу з біатлону. Результат чоловічої естафети 1. Франція 1:12,35.9 2. Норвегія +21.5 3. Німеччина + 36.2...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Як нагороджували Україну за бронзу на чемпіонаті світу з біатлону: відео

На чемпіонаті світу в Антхольц-Антерсельві (Італія) відбулася жіноча естафета. Перемогу здобула збірна Норвегії. Збірній України вдалося виграти першу медаль – бронзову. У складі української збірної в естафеті виступали Анастасія...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону: Підгрушна виборола для України бронзу в естафеті, перемогла Норвегія

У суботу, 22 лютого, в італійському Антхольц-Антерсельві відбулася жіноча класична естафета. Україна виборола бронзу у цій гонці. Результати жіночої естафети 1. Норвегія 1:07:05.7 2. Німеччина +10,7 3. Україна +18,4 Традиційно на...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону: в якому складі збірна України виступить у чоловічій естафеті

Сергій Семенов Руслан Ткаленко Дмитро Підручний У такому складі чоловічі збірна України в цьому сезоні в естафеті не виступала. Чоловіча естафета розпочнеться о 15:45. Чемпіонат світу з біатлону: хроніка подій 16:30 21 лют Чемпіонат світу з біатлону 2020: медальний залік...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону: склад жіночої збірної на вирішальну естафету

навпаки запевнила, що буде працювати на максимумі", – розповів старший тренер жіночої збірної України Валерій Лісників в коментарі biathlon.com.ua. Жіноча естафета відбудеться 22 лютого. Початок – о 12:45. Збірна України не надто вдало виступає на Чемпіонаті світу в італійському Антхольці.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ЧС-2020 з біатлону.

В італійському Антхольці відбулась змішана естафета. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Збірна України в складі Анастасії Меркушиної і Дмитра Підручного прийшла до фінішу 10-ою.Перемогу в гонці здобули норвежці...Sportanalytic.com | спортивні новини

Чемпіонат світу з біатлону: Норвегія виграла одиночну змішану естафету, Україна знову без медалі

У рамках чемпіонату світу з біатлону в Антхольці відбулася одиночна змішана естафета. Перемогу здобула збірна Норвегії. Результати гонки ​1. Норвегія 2. Німеччина 3. Франція... 10. Україна Боротьба за перемогу Традиційно на...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону: Україну вперше в історії представлять 5 біатлоністів

Тренерський штаб чоловічої збірної України з біатлону назвав склад на спринтерську гонку чемпіонату світу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону-2020: результати всіх гонок

лютого. Результати усіх гонок та, як виступили представники України – читайте у матеріалі Спорт24. Результати чемпіонату світу з біатлону-2020 Змішана естафета, 13 лютого 1. Норвегія 2. Італія ​3. Чехія … 5. Україна Спринт (жінки), 14 лютого 1. Марте Олсбю Ройселанд...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Відбулась перша гонка Чемпіонату світу з біатлону в італійському Антхольці. Sportanalytic.com | спортивні новини