гран-прі

Ферстаппен виграв гран-прі Бразилії, Хемілтон лише третій, пілоти Ferrari зіштовхнулися

У Бразилії відбулося передостаннє гран-прі Формули-1. Місця на подіумі визначилися через аварії на трасі. Макс Ферстаппен з Red Bull стартував першим. Одразу за ним був...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Формула-1: пілот Ред Булл виграв Гран-прі Бразилії

Макс Ферстаппен став переможцем передостанньої гонки сезону. Информационное агентство УНИАН

Знову перемога: українська кінострічка "Атлантида" отримала перемогу на кінофестивалі в Японії

кіно стрімко підкорює світ непересічними сюжетами і талановитою грою акторів. Днями черговий фільм отримав відзнаку на міжнародному фестивалі: "Атлантида" виборола гран-прі. Успіхом кінострічки поділився режисер Валентин Васянович. На фейсбук-сторінці автор "Атлантиди" зізнався, що його робота отримала престижну відзнаку на міжнародному...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Формула-1.

Перша частинаДруга частинаСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

До рекорду Шумахера - один титул: Хемілтон став шестиразовим чемпіоном Формули-1

Британський гонщик гарантував собі дострокове чемпіонство за підсумками Гран-прі США. Информационное агентство УНИАН

Льюїс Хемілтон вшосте став чемпіоном світу з Формули-1

На гран-прі США визначився новий чемпіон світу з Формули-1. Як і очікувалося, ним став пілот Mercedes Льюїс Хемілтон. Для перемоги у чемпіонаті...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Юні актори школи завоювали Гран-прі

З 16 березня стартував оглядовий тур, який тривав до 22 березня і визначив команди, що потрапили у фінал. Общественно-информационный портал города Сватово

Формула-1.

Хемілтон виграв гран-прі Мексики й наблизився до 6-го титулу

Британський гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон несподівано виграв гран-прі Мексики. Льюїс став першим гонщиком у відкритій ері, якому вдалося виграти гонку, не стартувавши з першої лінії. Через штраф Макса...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Фертстаппена оштрафували на гран-прі Мексики, першим стартуватиме Леклер

Пілота Red Bull Макса Ферстаппена оштрафували після кваліфікації на гран-прі Мексики.Відтак він втратив поул-позишн та стартуватиме з четвертого місця. Нагадаємо, Ферстаппен показав найкращий час під час кваліфікації. Перед самим фінішем...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Український режисер Ахтем Сеітаблаєв визнаний найкращим актором на Босфорському кінофестивалі

що українська прем'єра стрічки відбулася на 10-му Одеському кінофестивалі, де він також був представлений у Міжнародній конкурсній програмі та здобув гран-прі фестивалю. Зокрема, фільм також було представлено в рамках Каннського фестивалю 2019 року в конкурсній програмі "Особливий погляд". Фільм "Додому"...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

6-річна українка стала "принцесою світу": фото маленької красуні

"UA: Херсон", в конкурсі, який відбувався у Туреччині, взяли участі діти з 35-ти країн світу. Українку запросили туди після здобуття гран-прі в конкурсі "Принцеса Європи", який пройшов у червні в Коблево. Тепер дівчина може їхати на "Міні-міс світу-2020". "Принцеса світу"...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Російського бійця відправили у жорсткий нокаут на 29 секунді бою: відео

Непереможний до цього російський боєць Мовлід Хайбулаєв був відправлений у глибокий нокаут вже на 29 секунді бою в 1/4 фіналу гран-прі Professional Fighters League (PFL) Він зустрівся з американцем Даніелем Пінедою. Той одразу кинувся в бій. Спочатку він підсік Хайбулаєва,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Феттель нахабно перед камерами перевірив болід Mercedes: кумедне відео

й самого Боттаса на предмет сприйняття болю. Себ переконався, що фін все ж людина, а не робот. Спорт24 повідомляв, що гран-прі Японії виграв Валлтері Боттас, Феттель фінішував другим. У цій гонці Mercedes оформив перемогу в Кубку конструкторів.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих