відставання

Марко: Доля титулу поки не вирішена(2)

Хельмут Марко налаштований поборотися. “Ми завжди заявляли, що доля титулу поки не вирішена. У нас є проблеми з болідом, але відставання від Mercedes зменшується з кожним тижнем. Нам просто потрібно додати в кваліфікаціях, оскільки зараз це наша слабка сторона. Багато...MOTOR72.ru | Авторынок Тюмени | Тюмень авто | авто объявления | продажа

Палмер: Боттас має шанс обійти Хемілтона лише у першому повороті

Колишній пілот Формули-1 Джоліон Палмер переконаний, що Валттері Боттас "здрейфив". "Очевидно, що Боттасу не пощастило і його відставання в чемпіонаті мало становити 12 очок, а не 30, але я все ще вважаю, що гонка Боттаса цілком уособлювала Боттаса.Формула 1 - новости чемпионата

Хемілтон переміг на гран-прі Великої Британії, фінішувавши на трьох колесах

проколов шину на останньому колі / фото twitter.com/F1 Однак Хемілтон вигравав 29 секунд у Ферстаппена. Як не намагався останній скоротити відставання та виграти, йому це не вдалося. Хоч і на трьох колесах, але Хемілтон таки фінішував першим. Ферстаппен відстав від...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ярмоленко, Малиновський, Зінченко, Шахов.

Шахов у резерві провів виїзний матч свого "Лечче" проти "Болоньї". Команда українця програла з рахунком 2:3 і має ліквідувати 4-очкове відставання від "Дженоа", щоб покинути зону вильоту.Ігор Цвик, головний редактор Sportanalytic.com...Sportanalytic.com | спортивні новини

Гол Слюсара врятував команду від прикрої поразки на останніх хвилинах зустрічі: відео

"Рух" впевнено перемагав свого суперника – 3:1. Але з таким результатом не було згодні гості. На 87-й хвилині вони скоротили відставання до одного голу. А вже на 5-й компенсованій хвилині рахунок був зрівняний. "Славія-Мозир" заробила пенальті. До 11-метрової позначки підійшов...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Honda пояснили своє відставання від Mercedes

Інженер Honda Масаміцу Мотохасі каже, що це сталося через коронавірус. Формула 1 - новости чемпионата

Хорнер: У нас є аномалії з болідом

але в цей вікенд ми зібрали дуже хороші дані, так що, звичайно, будемо наполегливо працювати, щоб вирішити питання якомога швидше.Зараз відставання виглядає солідним, але багато чого буде залежати від того, наскільки багато продуктивності ми зможемо витягти з RB16. Фундаментально у...Формула 1 - новости чемпионата

Відомий український клуб звільнив головного тренера і вже призначив нового

"Металіст-1925" оголосив про припинення співпраці з головним тренером Андрієм Демченком. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Хемілтон повторив рекорд легендарного Шумахера

напарник Хемілтона – Боттас. Фінн через своїх дій на старті відкотився в середину першої десятки, але по ходу заїзду відіграв відставання і повернувся в групу лідерів. Mercedes ще раз довела свою силу цього року. Досягнення Льюїса Хемілтона: головне Пілот команди...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ріккардо: Знав, що ми заробимо очки в Угорщині

був упевнений у своєму боліді. "Я знав, що нам вдасться наздогнати суперників, які перебували попереду. Хоча чим сильніше ти скорочуєш відставання, чим ближче наближаєшся - тим сильніше тобі заважає "брудне" повітря. Та й шини до того моменту стають далеко не...Формула 1 - новости чемпионата

Еліна Світоліна програла Петковіч на турнірі в Берліні

у першому сеті з рахунком 5:0. За рахунку 5:1 українка відіграла два сет-боли і ледь не врятувала партію. Еліна скоротила відставання до 5:4 і могла зрівняти рахунок. Проте у 10-у геймі Петковіч знову відібрала подачу Еліни та виграла сет. На...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Аталанта" Маліновського побила історичний рекорд, але несподівано втратила очки у Вероні: відео

Верона – Аталанта відеоогляд матчу Відео дій Маліновського Три очки у Вероні дозволили б команді Гасперіні до чотирьох очок скоротити відставання від "Ювентуса" напередодні матчу туринців і де-юре забронювати місце в Лізі чемпіонів. Команда Джан П'єро Гасперіні не знає поразок...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Марко: У Red Bull не працює аеродинаміка, шансів на подіум немає

мріяти про перемогу або місце на подіумі. Однак завтра може піти дощ - тоді у нас з'явиться можливість трохи скоротити відставання", - сподівається Марко.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хемілтон на поулі в Угорщині, за ним - Боттас та Стролл...Формула 1 - новости чемпионата

Обов'язкова програма.

Цього сезону "Динамо" втрималося буквально на краю прірви. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Реал" став чемпіоном Іспанії

Хосе Мануеля. У другому таймі Бензема подвоїв перевагу "Реалу". Натомість Мессі зрівняв рахунок у грі проти "Осасуни". Згодом Іборра скоротив відставання у грі проти мадридської команди. "Барселона" ж отримала чисельну перевагу. Та все склалося успішно для "вершкових" – "Барселона" свій...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Новий етап для Китаю: як відновлюється економіка країни після жорсткого карантину

що "V-подібне відновлення" було "значною мірою завершено". Споживчі витрати все ще не досягли рівня, який був перед початком пандемії. Значне відставання у темпах зростання зафіксовано в декількох сферах – туризм, ресторанна й розважальна галузі, – говориться в повідомленні Deutsche Bank.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Динамо" перемогло "Зорю" та піднялося на друге місце в чемпіонаті: відео

Попов. Русин "запоров" момент, коли не зумів як слід розпорядитися м'ячем при виході три на одного. У протилежних воріт скоротити відставання в рахунку міг Луньов, але він не дотягнувся до м'яча після пострілу Громова. Абу Ханна, який вийшов у "Зорі",...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих