відставання

Фанати "Альбасете" визнали українця Романа Зозулю найкращим гравцем команди в жовтні

"Фуенлабради" та "Кадіса", а його команда здобувала мінімальні перемоги. Попри це, "Альбасете" йде лише на десятому місці у Сегунді. Однак відставання від шостої "Сарагоси" складає лише одне очко (саме це місце за підсумками сезону дає можливість зіграти у плей-офф за...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Бінотто: Ferrari значно наблизилась до суперників

краще потрапляти в вікно по шинах, ситуація з деградацією покращилася. Крім цього, ми поліпшили поведінку машини в поворотах і скоротили відставання в цьому компоненті. Тепер ми набагато ближче до суперників, і у нас залишилася перевага на прямих. У кваліфікаціях ми...Формула 1 - новости чемпионата

"Ліверпуль" без проблем здолав "Манчестер Сіті" та опустив "містян" на 4 місце в АПЛ: відео

Садіо Мане довів рахунок до розгромного, відгукнувшись на передачу Джордана Хендерсона з флангу. Відео голу Мане "Манчестер Сіті" вдалося скоротити відставання внаслідок активності Анхеліньо – після прострілу конкурента Зінченка Бернарду Сілва більярдно пробив у нижній кут. Відео голу Сілви Таким...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Расизм, скалічений Мораес і втрачений титул.

київському клубу. "Біло-сині" програвали "Шахтарю" 10 очок і жодного разу не влучили по воротах - як Михайличенко хотів скорочувати це відставання? "Гірники" виглядали по-справжньому злими і заведеними, тож цю перемогу заслужили на всі сто відсотків.Тепер до теми Дениса Попова. Цей...Sportanalytic.com | спортивні новини

"Дніпро" завдав "Хіміку" другої поразки в сезоні

не дозволивши господарям забити навіть половину очок в порівнянні зі стартовою 10-хвилинкою. При цьому "Хімік" відіграв 6 очок з 14-ти відставання. На початок заключної чверті южненці остаточно вирівняли становище, відігравши 18 очок відставання. "Дніпро" зберігав перевагу за підбираннями, але при...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шахтар - Динамо: онлайн-трансляція матчу УПЛ

не зіграють у фіналі турніру. Тому "Шахтар" в матчі 14 туру УПЛ буде прагнути взяти реванш, а "Динамо" – скоротити відставання в турнірній таблиці. "Гірники" випереджають суперників на 10 очок. Також в нинішньому сезоні команди зустрічалися в Суперкубку України, де...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Карпати" врятували нічию проти "Маріуполя" завдяки пенальті на останній хвилині: відео

не одразу. після прострілу з флангу Понде головою продовжив політ м'яча, і ніким не прикритий Назарина на дальній штанзі скоротив відставання у рахунку. "Карпати" могли зрівняти рахунок після удару Деди. Молодий нападник пробивав вже мало не по порожніх воротах після...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Вилучення Гармаша і Мораеса та гарматні голи: незвичні ставки на матч "Шахтар" - "Динамо"

вибили гірників з турніру, і тепер спробують розвинути свій успіх в чемпіонаті. Три очки також дозволять скоротити підопічним Олексія Михайличенка відставання від "Шахтаря" та наблизитися до першого місця. Поки що "гірники" йдуть з відривом в 10 балів і відчувають себе...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Збірна України з хокею здобула першу перемогу в новому сезоні

на останньому рубежі діяв Петров. А в одній з атак "синьо-жовтих" Бойових збільшив перевагу збірної України. Правда, незабаром Слессаревскі скоротив відставання в рахунку, але українці зуміли зберегти переможний результат. Учасники змагань Turkish Airlines Baltic Challenge Cup розділені на дві групи.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Вернидуб відверто розповів, чому погодився очолити "Шахтар"

Український фахівець Юрій Вернидуб, який очолив Солігорський "Шахтар", поділився думкою про чемпіонат Білорусі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чий камбек кращий - "Шахтаря" проти "Динамо" чи "Олександрії" проти "Сент-Етьєна" (опитування)

Ліги чемпіонів проти загребського "Динамо" на виїзді "гірники" програвали в основний час 3:1. Однак спочатку на 90+2 хвилині Мораес скоротив відставання, а згодом на 90+7 хвилині Тете з пенальті приніс нічию донеччанам. Тут варто відзначити, що пенальті у цьому матчі...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Дніпро" прикро програв "Лукойл Левскі" в Кубку Європи ФІБА

ж таки 5 очок. У третій чверті господарям вдалося наростити перевагу до 10 очок, але підопічні Дениса Журавльова зуміли скоротити відставання до одного балу. Інтрига зберігалася до кінця гри. "Левскі" мав перевагу в три очки за лічені секунди до фінальної...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Київ-Баскет" зазнав першої поразки в Кубку Європи ФІБА, розгромно програвши "Цмокі-Мінськ"

повести 8:0. Надалі гості з Білорусі тільки нарощували перевагу, яка сягнула 17 очок. На початку другої чверті кияни зуміли скоротити відставання до 8 очок, однак гості не дозволили господарям здійснити камбек. На велику перерву підопічні Айнарса Багатскіса пішли, програючи 19...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Леклер: Я не розумію, що сталося з нами у США

Пілот Ferrari Шарль Леклер дуже розчарований. "Я теж не очікував такого відставання від лідерів. Перший відрізок вийшов дуже важким - думаю, це стало головною проблемою в нашій гонці. Чесно кажучи, поки у...Формула 1 - новости чемпионата

"Дніпро" вдома переміг "Одесу", "Київ-Баскет" розтрощив "Запоріжжя"

ривок на початку третьої чверті 11:0. "Дніпро" впевнено взяв гру під свій контроль. Гостям більше не вдалося бодай суттєво скоротити відставання. У підсумку в Дніпра очки набирали всі гравці, які виходили на майданчик. Санон у підсумку так і завершив матч...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Зоря" на виїзді розгромила "Дніпро-1", забивши гол на першій хвилині матчу: відео

не завадив Іванісені зблизька ногою відправити м’яч за лінію воріт. Інтрига у матч повернулася у другому таймі, коли "Дніпро-1" скоротив відставання у рахунку. При цьому гол зарахували лише після того, як м’яч вдруге перетнув лінію воріт. Перший раз після удару...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Черкаські Мавпи" вдома зазнали драматичної поразки від "Запоріжжя"

часу першої половини. Але дещо розслабилися ближче до великої перерви. Влучні триочкові від Рендольфа, Липовцева та Столлворта дозволили запоріжцям скоротити відставання до п’яти очок. На заключні хвилини інтрига в матчі остаточно відродилася. Черкасці, схоже, виснажилися психологічно. Господарі стали дедалі частіше...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих