воріт

"Шахтар" за 4 хвилини розгромив "Вольфсбург" і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи: відео

від пропущеного голу. Також свій момент мав і Микола Матвієнко. З забійної позиції українець першим дотиком бив у нижній кут воріт, але Кен Кастельс, феноменально зреагував на м'яч. Потужний "Шахтар" і путівка у чвертьфінал Після перерви "Шахтар" пішов у атаку...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шахтар - Вольфсбург: онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги Європи

2:1. При цьому в матчі команди двічі не забили пенальті – спочатку свою спробу змарнував Коваленко, а згодом у протилежних воріт це ж зробив Вегхорст. Переможець цього матчу у чвертьфіналі зіграє з переможцем пари "Айнтрахт" – "Базель". Цей матч відбудеться...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Український футболіст забив шалений гол з центру поля: відео

Гор Нечай з "Черкащини". На другій компенсованій хвилині до першого тайму він побачив, що голкіпер суперників вийшов занадто далеко з воріт. І вирішив завдати удару з центрального кола. М'яч перелетів голкіпера та влетів вже у порожні ворота, пише 24 канал.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Інтер" впевнено переміг "Наполі" та повернувcя на другу позицію: відео

лівої стійки. Політано отримав точну передачу в штрафному майданчику, але змарнував чудову нагоду забити. Він завдав удару в нижній кут воріт, але голкіпер видав дивовижний сейв у стрибку. Знову активний Інсіньє змарнував ще одну прекрасну нагоду забити з меж воротарського...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець ефектним голом приніс своїй команді перемогу в чемпіонаті Латвії: відео

чемпіонату Латвії проти "Тукумса 2000" – 2:1. Спочатку в цій грі на українця були записані два голи, але перше взяття воріт переписали на Скіндеріса, який відзначився у власних воротах, пише 24 канал. Зазначимо, що для Захарківа це взяття воріт стало...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Сассуоло" поступився "Наполі" у шаленому матчі з чотирма незарахованими голами гостей: відео

8-й хвилині зустрічі господарі відкрили рахунок. Неймовірний постріл з-за меж штрафного майданчика виконав Хюсай та відправив м'яч у нижній кут воріт – 1:0. На 32-й хвилині зустрічі рахунок зрівняв Джурічич, але гол був скасований через офсайд. За декілька хвилин все...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Колос" розгромив "Дніпро-1" та зіграє у фіналі плей-офф за право виступити в Лізі Європи: відео

Вбивча двохвилинка Перший момент створили гості – після подачі з кутового небезпечно головою пробивав Адамюк. М'яч летів у нижній кут воріт, але Волинець у стрибку дістав його. У відповідь гості забили. При цьому – двічі. Перший раз Після навісу Антюха...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонство зачекає: "Ювентус" несподівано програв "Удінезе" на останній хвилині матчу - відео

пише 24 канал. Знову Роналду отримав чудову нагоду забити. Він пробив з межі штрафного майданчика, але м'яч просвистів повз стійку воріт. Хороша відповідь від господарів. Кен Сема знайшов трохи вільного простору в штрафному майданчику та непогано пробив у нижній кут...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Cуперсейви Луніна не врятували "Ов'єдо" від поразки: відео

гол у зустрічі був забитий аж на 81-й хвилині. Мілья класно замкнув головою флангову подачу та пробив точно у кут воріт – український голкіпер не зумів дотягнутись до м'яча – 2:1. Попри два пропущених голи, українець зіграв відмінно, зробив два...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Дубль Роналду за три хвилини приніс перемогу "Ювентусу" у матчі проти "Лаціо": відео

поруч зі стійкою. Роналду замкнув подачу зі штрафного потужним ударом головою. Його спроба виявилась невлучною – м'яч полетів далеко від воріт. Рабіо заплутав суперників, прорвавшись крізь лінію оборони та вийшов на ударну позицію в штрафному майданчику, але із його пострілом...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіон "Реал" розписав результативну нічию із аутсайдером Ла Ліги "Леганесом": відео

дотепної передачі Вальверде Діпетта опинився на вільному просторі. Додаткового запрошення він не потребував і потужно пробив здалеку в лівий кут воріт, але голкіпер господарів Куельяр не дозволив йому забити, здійснивши непоганий сейв. На 9-й хвилині команда Зідана розмочила рахунок. Іско...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Рома" зіграла у бойову нічию з "Інтером" у рідних стінах: відео

Врей вистрибнув вище за захисників "Роми" у воротарському майданчику та замкнув подачу з кутового, ударом головою відправивши м'яч у кут воріт. Голкіпер не мав шансу зреагувати – 0:1. Знову Спінаццола загрожував воротам гостей. Він майстерною передачею спробував знайти одного із...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Барселона" на чолі з Мессі знищила "Алавес"

влучив у поперечину. Артуро Відаль без вагань потужно пробив зльоту з району одинадцятиметрової позначки, але лише перевірив на міцність поперечину воріт. Мессі вирішив здивувати голкіпера швидким ударом з межі штрафного майданчика, але м'яч відбився від лівої стійки. На 24-й хвилин...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Барселона" несподівано поступилась "Осасуні" та подарувала "Реалу" чемпіонство: відео

почали атакувати після пропущеного голу. Серхі Роберто спробував забити з району одинадцятиметрової позначки, він у стрибку спрямував м'яч у кут воріт – Серхіо Еррера продемонстрував блискучу реакцію та завдяки впевненому сейву не дозволив м'ячу потрапити в сітку. Команді Сетьяна так...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Реал" розгромив "Вільярреал" та став достроковим чемпіоном Ла Ліги: відео

суперника зіграв надійно. Знову хорват Модрич створив гостроту. Лука підхопив пас і випробував удачу, пробивши з середньої відстані у дев'ятку воріт – Серхіо Асенхо був на висоті та легко виконав сейв. На 29-й хвилині "Реалу" вдалось реалізувати свою перевагу. Модрич...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Динамо" перемогло "Зорю" та піднялося на друге місце в чемпіонаті: відео

було попереду. До обох голів доклався Буяльський. Саме він віддав пас на Циганкова, який в дотик пробив у верхній кут воріт. Мацапура хоч і скинув руки, зреагувавши на удар, але м'яч відбити не зумів. А за хвилину після голу Циганкова...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Десна" раптово поступилася "Олександрії" та втратила шанси на срібло УПЛ: відео

виявилася фатальною. Чернігівці очікувано першими відкрили рахунок у матчі. І сталося це на 8-й хвилині, коли помилився на виході з воріт Білик при подачі кутового з правого флангу, а Тамм з ближнього кута воротарського точно пробив головою. Відео голу Тамма...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Тотальна перевага "Ліверпуля" не допомогла уникнути поразки від "Арсеналу": відео

Родрігеса. Більше команди не забивали, тому рахунок залишився незмінним. Результативний перший тайм Спочатку поєдинку обидві команди намагались створювати гостроту біля воріт голкіперів. Нелсон спробував прокинути м'яч партнеру по команді – пас заблокував захисник. Відповідь від гостей. Окслейд-Чемберлен здійснив індивідуальний прохід,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Манчестер Юнайтед" зіграв внічию з "Саутгемптоном", пропустивши гол на 90+6 хвилині: відео

"Шеффілд Юнайтед" 3:0, а "Лестер" був розбитий в гостях "Борнмутом" 4:1. Матч для МЮ почався не найкраще. Помилка біля власних воріт закінчилася тим, що Реймонд зумів навісити у штрафний майданчик, а ніким не прикритий Армстронг прийняти м'яч та пробити по...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих