воріт

Україна вирвала перемогу над Естонією завдяки голу після рикошету в компенсований час: відео

це не приносило. Пройти масовий захист суперників не вдавалося. Забивати можна було зі штрафного, але Коваленко відправив м’яч вище рамки воріт. На 35-й хвилині навіть стався дещо курйозний момент. Сергій Сидорчук міг пробивати, але промахнувся, не влучивши по м’ячу. Згодом...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Ювентус" завдяки єдиному голу переміг "Мілан" та повернув лідерство Серії А: відео

77 У першому таймі командам відкрити рахунок в матчі не вдалося. На 77-й хвилині Пауло Дибала прицільним ударом в кут воріт приніс "Ювентусу" перемогу. "Ювентус" набрав 32 очки і повернувся на перше місце Серії А. "Стара синьйора" на одне очко...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Зоря" перемогла "Колос" у матчі з двома пенальті та двома вилученнями: відео

їх у турнірній таблиці з шостим "Маріуполем". Початок матчу виявився доволі бойовим. Команди грали на рівних, і створювали моменти поблизу воріт один одного. Першими ж забити могли гості. На 18 хвилині після прострілу з флангу Шевченко відбив удар Морозка. Першим...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Баварія" спокійно розтрощила "Боруссію" Дортмунд у 101-у "Дер Класікеру": відео

не використав чудову нагоду забити. Кінгслі став адресатом ювелірної навісної передачі у штрафний майданчик, але у стрибку, пробив головою вище воріт. Через декілька хвилин Гнабрі подвоїв перевагу мюнхенців, але гол Сержа не був зарахований через офсайд. Гіршими справи "Боруссії" стали...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Нічия це мінімум, - Лучкевич та Дубра про емоційну звитягу "Олександрії" в Лізі Європи

прийшли вболівальники. Чесно, хотілося більше, тому що ми заслуговували на перемогу. Враховуючи, що в "Сент-Етьєна" було 3-4 моменти біля наших воріт, а вони забили двічі, це щось дивне. У нас гра йшла, моменти були... Вважаю, що нічия це мінімум. Звісно,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Олександрія" програє "Сент-Етьєну", пропустивши гол з пенальті

Воротар "Олександрії" отримав жовту картку та пенальті у свої ворота. Пробивати пішов Хазарі, і пробив у правий у себе кут воріт. Паньків у цей час кинувся в іншу сторону. Відео найкращих моментів першого тайму Станом на 65-у хвилину рахунок матчу...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Тіло загиблого в Одесі на футбольному полі студента-іноземця відправили на батьківщину

За словами директора комунального підприємства «Стадіон «Спартак», порушень при установці воріт не було: вони призначені для міні-футболу, і тому не кріпляться «намертво», а є пересувними.Информационное агентство УНИАН

Пятов потрапив в топ-5 унікального рейтингу Ліги чемпіонів

версією Transfermarkt. Пятов розташувався на четвертій сходинці з цінником в 2,5 млн євро, а відразу ж за ним залишився страж воріт "Манчестер Сіті" Клаудіо Браво з такою ж ціною, проте українець молодше чилійця. Першим в даному рейтингу став центральний захисник...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Дніпро" без проблем розгромив "Крижаних Вовків" у матчі УХЛ

допомогою кидку Владислава Воробйова. Пропущена шайба не стала холодним душем для господарів майданчика – вони продовжували створювати небезпечні моменти біля воріт гостей, нарощуючи постійну напругу. У підсумку на 13-й хвилині Олександр Каракулько і Руслан Ромащенко (з перервою у 25 секунд)...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Зоря" на виїзді розгромила "Дніпро-1", забивши гол на першій хвилині матчу: відео

матчу. Відзначився Кабаєв, який не зустрів опору від суперників у їх штрафному майданчику та завдав удару у дальній верхній кут воріт. Такий старт дещо ошелешив господарів поля. Але щось зробити попереду їм не вдавалося. Натомість всередині першого тайму "Зоря" забила...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Олександрія" впевнено здолала "Маріуполь", який грав вдесятьох

28-й хвилині азовці не заробили пенальті у власні ворота. Гречишкін виконав гостру подачу з лівого флангу, м'яч в метушні біля воріт гостей потрапив в руку Бикову. Захисник "Маріуполя" отримав жовту і рефері одразу призначив 11-метровий. Однак, Гальчук витягнув удар Гречишкіна...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Рома" у меншості здолала "Наполі", гру з двома пенальті зупиняли через расистські вигуки: відео

Коларов мав вдосталь часу та простору в штрафному майданчику, отримавши дотепну передачу. Але з його ударом у правий нижній кут воріт блискуче впорався Алекс Мерет. На 25 хвилині "вовки" отримали чудовий шанс збільшити рахунок. Арбітр з допомогою VAR призначив пенальті...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Шахтар" резервним складом розгромив у Львові "Карпати": відео

відсунули гру зі своєї половини поля. Але гостроти попереду теж не було. Можна згадати лише удар Дженнінгса у нижній кут воріт, але мимо. Другий тайм розпочався із заміни в "Карпат", За команду вийшов молодий Деда. І саме він віг зрівняти...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ПСЖ програв аутсайдеру чемпіонату, пропустивши курйозний гол поміж ніг: відео

відзначився Мбаппе. Та ще до перерви "Діжон" зрівняв рахунок. Навас не зумів впіймати м'яч, і Чуар відправив його за лінії воріт. Варто відзначити, що зробив він це на четвертій компенсованій хвилині першого тайму. А вже на початку другого тайму Кадіс...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Команда Маліновського бомбить Серію А, але провалюється в Лізі чемпіонів - знайдено причину

не вміє захищатися низьким блоком. У Серії А це перекривається класною атакою – попри велику кількість допущених моментів біля власних воріт, бергамаски найкращі в чемпіонаті за різницею xG. Лідери Серії А-2019/20 за різницею створених і допущених моментів без врахування пенальті...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець забив гол у Кубку Польщі (ВІДЕО)

Костевич відзначився м'ячем у грі Кубка Польщі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У матчі 1/16 фіналу проти клубу "Ресовія" українець прорвався до воріт лівим флангом атаки і покотив м'яча повз воротаря.У підсумку "Лех" переміг свого суперника з рахунком 4:0.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Екс-лідер "Карпат"...Sportanalytic.com | спортивні новини

"Ворскла" перемогла "Колос" у Кубку України та перервала серію невдач: відео

двох створили вкрай мало небезпечних моментів. На 20 хвилині гри Габелко завдав дальнього удару, але трішки не докрутив у "дев'ятку" воріт "колосків". Хороший момент мав Васін. Денис класно розвернувся у штрафному й прийняв передачу зліва, але зробив зайвий фінт та...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Тренер "Шахтаря" - про гру з "Олександрією"

було складно пов'язати гру, недостатньо контролювали м'яч. У другому більше виходило показувати свою гру, ми притиснули гравців суперника до своїх воріт. Але вирішальний фактор - реалізація. Ми не реалізували 7-8 моментів, а в останні хвилини взагалі нічого не вийшло. Коли ми...Sportanalytic.com | спортивні новини

"Динамо" неочікувано зіграло внічию з "Карпатами", кияни могли й програти цей матч

Мартінс невдало зупинив м’яч. Його і підхопив Циганков, але сам не зумів як слід обробити. Тож Кудрик, вчасно вийшовши з воріт, впіймав його в ногах у суперника. У середині першого тайму "Карпати" могли вийти вперед. Лоренцен виходив на ворота суперників.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Донбас" у напруженій грі здолав "Кременчук", "Білий Барс" переміг "вовків"

Логачов вивів "Білий Барс" вперед – 4: 5. І на тій же хвилині Владислав Куцевич відправив шайбу у ближній кут воріт Дуве та встановив підсумковий результат гри. Кременчук – Донбас 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) У Кременчуці відбувся центральний поєдинок туру,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих