воротар

Андрій Лунін повернувся в "Реал" - Marca

"Вальядоліді", але покинув клуб через брак ігрової практики. За "Ов'єдо", який грає у Сегунді, Лунін провів 19 матчів. Шість поєдинків воротар провів на нуль. Лунін допоміг команді не вилетіти в третій дивізіон. З нового сезону українець має всі шанси стати...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Хто став найкращим гравцем матчу "Шахтар" - "Базель": відомо ім'я героя поєдинку

у воротах – 2:0. За донеччан також забивали Патрік та Додо. Найменшу оцінку у матчі серед гравців української команди отримав воротар Андрій П'ятов – 6,6. Не дивно, тому що у голкіпера було не надто багато роботи у цьому поєдинку. Оцінки...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Екс-гравець "Шахтаря" сказав, як "Динамо" буде грати при Луческу

Колишній воротар "Шахтаря", а нині наставник "Вереса" Юрій Вірт поділився думками про гру "Динамо" під керівництвом Мірчі Луческу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Контроль...Sportanalytic.com | спортивні новини

Диво-гра голкіпера "Копенгагена" проти МЮ дозволила встановити унікальний рекорд Ліги Європи

Він здійснив 13 сейвів, які дозволили йому встановити новий рекорд Ліги Європи за цим показником. Таку кількість відбитих ударів суперника воротар здійснив за 120 хвилин. Юнсонну вдалось не пропустити жодного голу з гри, МЮ розмочив рахунок лише завдяки пенальті, повідомляє...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Динамо" продає і купує легіонерів, "Зоря" взяла капітана "Десни", Папа Гуйє в "Металі"

Красніков.***Український голкіпер Іван Музичка відтепер буде грати за вінницьку "Ниву".Наставник команди Олег Шумовицький розповів, що склад клубу справді поповнив 18-річний воротар.Минулий сезон Музичка провів у складі "Шахтаря" U-19 в юнацькому чемпіонаті України.***Капітан "Десни" Денис Фаворов став гравцем луганської "Зорі". 29-річний...Sportanalytic.com | спортивні новини

Клуб Другої ліги переглядає хавбека з Японії

Український футбольний клуб "Діназ" (Вишгород) вирішив звернутися до екзотики. Sportanalytic.com | спортивні новини

Офіційно. Воротар "Шахтаря" пішов у Другу лігу

відтепер буде грати за вінницьку "Ниву". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наставник команди Олег Шумовицький розповів, що склад клубу справді поповнив 18-річний воротар.Минулий сезон Музичка провів у складі "Шахтаря" U-19 в юнацькому чемпіонаті України.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційно. "Шахтар" відпустив чемпіона світу U-20 (+ФОТО)Сайт...Sportanalytic.com | спортивні новини

Дубль Роналду не врятував "Ювентус" від вильоту з Ліги чемпіонів: відео

На 38-й хвилині Роналду пробивав зі штрафного з 19-ти метрів по центру воріт – в самий кут летів м'яч, однак воротар Лопеш здійснив блискучий сейв. Вже за декілька хвилин "Ювентус" зрівняв рахунок. Арбітр побачив гру рукою Депая під час цього...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Луческу дебютує в Динамо з розгрому: 2 головні переможці, клас українців, таємниця Циганкова

якого Луческу поставив з перших хвилин. Владислав спочатку з гострого кута замикав простріл Лєднєва, який вийшов на правий фланг атаки, воротар парирував – Дуелунд добив. Згодом же Владислав реалізував закидання Шепелєва з половини поля киян. Воротар намагався зіграти на виході,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

В українському клубі повторний спалах коронавірусу: захворіли двоє футболістів

Першої ліги проти команди "Гірник-Спорт" (3:0). Про це повідомляє "ПроФутбол" в Facebook. Імена футболістів не називаються, але відомо, що це воротар і захисник. За регламентом два позитивні тести – допустима норма, тому матч не перенесли. В усіх інших гравців тести...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Луческу виграв перший матч на чолі "Динамо": відео

Київське "Динамо" провело перший матч під керівництвом нового головного тренера Мірчі Луческу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих