вихованка

Дніпровська спортсменка стала переможницею чемпіонату Європи з шахів

30 листопада по 3 грудня у Таллінні проходив чемпіонат Європи з шахів з рапіду та бліцу. Юна шахістка Анастасія Дубовик, вихованка КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 9 ім. міжнародного гросмейстера О. С. Мороза» Дніпровської міської ради, стала чемпіонкою Європи з...9 канал (Днепропетровск)

Спортсменки з Дніпра стали призерками Кубка України з черлідингу

У Запоріжжі з 24 по 25 листопада пройшов 15 ювілейний Кубок України з черлідингу. 9 канал (Днепропетровск)

В Омську вихователька змусила дітей діставати іграшки з унітаза

У той час як інші вихованці обідали, двоє хлопчиків діставали голими руками іграшки з унітаза. Информационное агентство УНИАН

Я нікому не потрібен, – екснардеп Кононенко спростував своє затримання(2)

Стамбулі і направляється в китайське місто Ченду на Чемпіонат світу з великого тенісу, пише LIGA.net. У цьому турнірі бере участь вихованка його тенісної академії Дарія Снігур. Ніхто мене не затримував, нікому я не потрібен. Тому 28 числа — хочу підписати...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Вихованці Ковельської виховної колонії слухали про героїзм українських бійців на фронті та мірялися силою(2)

Вихованці продекламували поетичні твори, присвячені героям захисникам. Новини Ковель

Ковельчанка здобула бронзову медаль на міжнародному турнірі з вільної боротьби(2)

Збірна України зайняла перше місце на цих змаганнях. Новини Ковель

У Вінниці відбувся Кубок України зі стрибків на акробатичній доріжці(2)

Представники Харківської області здобули повний комплект нагород всеукраїнських змаганнях у Вінниці. Медиа группа "Объектив"

Харківські акробати здобули повний комплект нагород на всеукраїнських змаганнях (відео)(2)

У Вінниці відбувся Кубок України зі стрибків на акробатичній доріжці. Медиа группа "Объектив"

Випуск новин за 9:00: Початок розведення військ. Німеччина про формулу Штайнмаєра(2)

військових по ділянці розведення неподалік Золотого та Петрівського. У Нідерландах хочуть розслідувати роль України у катастрофі Боїнга рейсу МН17. 14-річна вихованка реабілітаційного центру дітей в Одесі наковталася хімікатів, аби втекти від нелюдських умов. +Відео...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Підсумковий випуск новин за 21:00: Протест під ОПУ. Справа ДБР проти Луценка(2)

може значно подешевшати: деталі. У Львові в нічному клубі влаштували вечірку для пенсіонерів, найстаршому учаснику – понад 90 років. 14-річна вихованка реабілітаційного центру дітей в Одесі наковталася хімікатів, аби втекти від нелюдських умов. +Відео...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Екс-українка Стадник стала дворазовою чемпіонкою світу з боротьби(2)

Вихованка львівської школи боротьби Марія Стадник виграла золото чемпіонату світу із боротьби для збірної Азербайджану. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Молоді письменники Сум продовжують активно працювати (+ФОТО)

Восени 2016-го року вихованка студії Тамара Герасименко вирішила відновити легендарне угрупування.Информационный портал "Всi Суми"

Тамагочі повертається: виробник вирішив відновити випуск популярної іграшки

Сценарій гри зберігся, але вихованці отримали нові властивості. Информационное агентство УНИАН

Дніпровські спортсмени вибороли 4 золоті медалі на міжнародному турнірі з тхеквондо (2)

13-14 квітня у Харкові відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ G-1 Ukraine Open Cup. 9 канал (Днепропетровск)

Жіноча боротьба Лівач, Гусяк і Черкасова в фіналах 1-го дня Чемпіонату Європи-2019 в Бухаресті(2)

50кг та Ірина Гусяк 55кг. Поки що, не вітаємо але бажаємо уже завтра здобути переконливі перемоги у фіналах!Ще одна юна вихованка львівської школи боротьби Ангеліна Лисак, нажаль не втримала перевагу над россіянкою у півфінальному поєдинку і тепер побореться за бронзу.Вольная борьба, греко-римская борьба, самбо, дзюдо, сумо.