вилучення

Британія вирішила відмовитися від обладнання Huawei в 5G мережах

Британія розробляє план вилучення обладнання Huawei з британських мереж.Информационное агентство УНИАН

Легіонер "Динамо" пояснив, чому заїхав по нозі хавбеку "Шахтаря"

Хорватський захисник "Динамо" Йосіп Піваріч висловився про своє вилучення в грі 29 туру УПЛ проти "Шахтаря"(2:3). Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Я жорстко йшов. Трохи нога пішла вгору, і він відразу...Sportanalytic.com | спортивні новини

Вдалі дії Маліновського принесли перемогу "Аталанті": українець знову найкращий - відео

після його удару пролетів повз ворота. На 27 хвилині Маліновський заробив пенальті. Карбоні збив українця і побачив другий гірчичник – вилучення. Муріель реалізував пенальті і, як виявилося згодом, приніс "Аталанті" перемогу. Після матчу портал WhoScored визнав Руслана найкращим гравцем поєдинку.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Зеленський вимагає розслідування щодо ДБР через вилучення військових приладів

Він дав завдання правоохоронцям дати оцінку діям працівників Державного бюро розслідувань, повідомляє Офіс Президента України. Зазначається, що співробітники ДБР допустили вилучення військових приладів з військових частин Повітряних сил, що поставило під загрозу бойову готовність частин протиповітряної оборони. Президент висловив своє...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Російська мова буде єдиною офіційною на Донбасі, українську вилучають навіть зі шкіл

підтвердила рішення російських окупаційних адміністрацій у Донецьку та Луганську встановити російську мову як єдину офіційну мову. Важливо відзначити: це передбачає вилучення української мови з регулярних навчальних програм вже з вересня 2020 року. Очільник української місії при ОБСЄ наголосив: такий вчинок...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ДБР розслідує вилучення військових приладів з частин Повітряних сил

Посадові особи Державного бюро розслідування, причетні до вилучення клістронів з військових частин Повітряних сил, відсторонені від роботи на час розслідування.Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Через ДБР у повітряній обороні понад добу була діра у сотні кілометрів, - Забродський

добу була діра у сотні кілометрів. Депутат закликав ДБР, Офіс генпрокурора та президента до чіткої оцінки таких дій. Забродський про вилучення військової техніки "Європейська солідарність" вимагає притягнути до відповідальності всіх, хто створив небезпеку для системи оборони держави, заявив Михайло Забродський...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Вилучення військової техніки у Повітряних сил: все вже повернули, ДБР відкрило провадження

Державного бюро розслідувань. ДБР відкрило кримінальне провадження за фактом перевищення влади або службових повноважень працівниками ДБР та СБУ під час вилучення військового майна. Причетних до вилучення техніки наразі відсторонили від роботи. Питання про їхнє подальше звільнення буде обговорюватись після результатів...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ДБР вилучило військову техніку Повітряних сил: Бутусов вважає, що дії слідчих схожі на держзраду

дії людей, які це зробили, мають всі ознаки державної зради, – наголосив він. За словами Бутусова, постанова суду не передбачала вилучення клістронів взагалі. Він також припускає, що до ситуації можуть бути причетні високопоставлені керівники. Також експерт дивується, як командування 96-ї...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Футболіст "Динамо" заробив друге вилучення у трьох матчах в європейському чемпіонаті

українців Арбітр вилучив його з поля на 71-й хвилині матчу за рахунку 1:0 на користь "Левадії". Для Очігави це друге вилучення, раніше він був вилучений 13 червня в матчі і з "Таммекою" (2:2). Хомутов на 86-й хвилині відзначився голом, який...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Дніпрі «накрили» цех з виробництва низькоякісних антисептиків, які вже потрапили в аптеки.

за мінімальними оцінками становить понад 1,2 мільйона гривень. Розпочато кримінальне провадження. Наразі правоохоронці встановлюють усіх клієнтів зловмисників, тривають заходи для вилучення кустарного антисептику із продажу з аптечної мережі. Вилучена продукція направлена на експертизу, за результатами якої буде вирішуватися питання щодо...Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

На Кіровоградщині в річці втопився чоловік

Обставини, причини загибелі громадянина встановлюються. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

"Маріуполь" вдома обіграв "Дніпро-1"

Слід додати, що більшу частину другого тайму "чайки" грали в меншості після вилучення Муравського.Sportanalytic.com | спортивні новини

Легіонер "Динамо" Родрігес знову забив у Туреччині, але не дограв матч через вилучення: відео

стартовому складі своєї команди. На 63-й хвилині футболіст зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті. Матч завершився нічиєю 1:1. Відео голу Родрігеса Перше вилучення На 83-й хвилині зустрічі з "Трабзонспором" Родрігес отримав другу жовту за фол в центрі поля і був вилучений. Для...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих