велогонщиця

Українка Старікова стала віцечемпіонкою Європи в спринті

Українська велогонщиця Олена Старікова виборола срібну медаль на Чемпіонаті Європи в голландському Апелдорні У фіналі українка поступилася росіянці Анастасії Войновій. Для України...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Скандал із Ганною Соловей: федерація велоспорту України офіційно звільнила Башенка

На позачерговій конференції федерації велосипедного спорту України був звільнений Олександр Башенко. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Башенка, який нахамив велогонщиці, рекомендували виключити з ФВУ(2)

Башенка, який нахамив велогонщиці, рекомендували виключити з ФВУ

Позачергова конференція Федерації велосипедного спорту України відбудеться 20 серпня. Информационное агентство УНИАН

Федерація розгляне відставку Башенка через скандал з велогонщицею Ганною Соловей(2)

Водночас міністр молоді та спорту Ігор Жданов стверджує, що Башенко не може виключити Соловей зі збірної України. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Старікова виграла друге срібло на ЧЄ-2018 з велотреку

Українська велогонщиця Альона Старікова завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в індивідуальній велотрековій гонці на час (гіт). Старікова показала другий час – 53.582...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українська велогонщиця перемогла на чемпіонаті Європи з маутінбайку(2)

Українська велогонщиця Ірина Попова стала чемпіонкою Європи в маутінбайку в індивідуальній гонці з роздільним стартом. Чемпіонат Європи проходить в австрійському Граці. Попова...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

CAS відхилив апеляції позбавлених медалей спортсменок з РФ(2)

Російські легкоатлетки та велогонщиця застосовували допінг під час Олімпійських ігор 2008 року та втратили свої медалі. Спортивний арбітражний суд відхилив їхні апеляції.Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Два волинські спортсменки-олімпійки отримали квартири в Луцьку

Кошти на придбання двох квартир спортсменкам велогонщиці Яні Беломоїній і веслувальниці Марії Повх надійшли у вигляді субвенції з обласного бюджету на рахунок міста. Информационное агентство УНИАН

Українська велогонщиця стала чемпіонкою Європи

Вітаємо Любов Басову, українську трекову велогонщицю, з перемогою на чемпіонаті Європи у дисципліні "кейрін"! Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

В Росії забрали ще дві олімпійські медалі(2)

Без бронзової медалі Пекіну залишився легкоатлет Денис Алексєєв. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Рі-2016. Українка Басова посіла п'яте місце у фіналі змагань у велотреку(2)

Рі-2016. Українка Басова посіла п

Українська велогонщиця не змогла поборотися за медаль, але може бути задоволена своїм виступом на Іграх в Ріо-де-Жанейро.Информационное агентство УНИАН

Ріо-2016: Басова з другої спроби вийшла до другого раунду на змаганнях з велотреку(2)

Українська велогонщиця виграла втішний заїзд та увійшла до дванадцятки найкращих.Информационное агентство УНИАН

На Олімпіаді в Ріо голландська велогонщиця зламала хребет (2)

На Олімпіаді в Ріо голландська велогонщиця зламала хребет

Голландську велогонщицю Аннемік ван Влетен було доставлено в лікарню після аварії на узвозі Віста Шинеса під час групової гонки на шосе на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Информационное агентство УНИАН

2 листопада: події, факти, дні народження

«Луцьк» Олександр Руденко, вихованець Волинського обласного центру «Інваспорт», срібний призер Літніх Паралімпійських ігор 2012 року Олександр Девлиш, художниця Світлана Костукевич, велогонщиця Яна Беломоїна та фотограф Вероніка Легран (на фото).Волынские Новости

Луцька велогонщиця поїде на Олімпіаду в Ріо

Велогонщиця класу маутенбайк Яна Беломоїна виборола першу в історії українського спорту нагороду на світовій першості серед дорослих. Волынские Новости

Волинська велогонщиця завершила виступ на Кубку світу(2)

Волинська велогонщиця завершила виступ на Кубку світу

Лучанка Яна Беломоїна фінішувала 12 у категорії жінки-елітаЧитати повністю Волынские Новости