білоруска

Свобода українців - те, що я шукала: білоруска пояснила перехід у збірну України з біатлону

перший етап Кубка світу в Естерсунді. Дар'я розповіла, чому вирішила виступати за українську збірну. Головною причиною переходу в збірну Україну білоруска назвала бажання продовжувати роботу з особистим тренером Володимиром Махлаєвим. Останнього Білоруська федерація біатлону не включала у тренерський штаб. У...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельчанка здобула бронзову медаль на міжнародному турнірі з вільної боротьби(2)

Збірна України зайняла перше місце на цих змаганнях. Новини Ковель

Зіркова українська тенісистка повертається на корт після паузи в кар'єрі

33-річна українська тенісистка Катерина Бондаренко відновить виступи на тенісному корті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Торонто.

В другому колі Даяна Ястремська обіграла білоруску Азаренко за два сети. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Страсбург.

Українська тенісистка Даяна Ястремська пробилась до фіналу престижного стотисячника у Франції. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українка Цуренко у парному розряді пробилася у друге коло турніру WTA в Римі

Цуренко і Сасновіч відіграли три брейкпоінта, і все-таки завершивши поєдинок на своїй подачі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Рим.

Українська тенісистка Даяна Ястремська поступилася у першому колі змагань в Італії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українські спортсменки здобули ще дві медалі на чемпіонаті Європи з боротьби(2)

категорії до 53-х кілограмів Горішна з рахунком 3:13 програла 25-річній росіянці Стальвірі Оршуш. Бронзові медалі в цій ваговій категорії завоювали білоруска Ванеса Каладзінская і нідерландка Джессіка Блажко. Тетяна Кіт у ваговій категорії до 57 кг програла у фіналі представниці Угорщини...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Козлова не змогла подолати друге коло турніру WTA у Чарльстоні(2)

Українська тенісистка Катерина Козлова не змогла пробитися до третього кола турніру в Чарльстоні. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Індіан-Веллс. Світоліна та Козлова пробилися в третій раунд(2)

Українські тенісистки Еліна Світоліна та Катерина Козлова сьогодні вночі вдало зіграли на турнірі у США. Sportanalytic.com | спортивні новини

Світоліна та Козлова з боями вийшли у третє коло турніру WTA в Індіан-Уеллсі(2)

За цей час перша ракетка України подала 6 ейсів, зробила 5 подвійних помилок і реалізувала 3 брейкпоінта. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Індіан-Веллс. Козлова йде далі, Ястремська вилітає(2)

2:6А Катерина Козлова зуміла перемогти незручну чешку Сінякову.Катерина Козлова (Україна) - Катеріна Сінякова (Чехія) - 7:5, 6:2Наступною суперницею Катерини буде білоруска Александра Сасновіч.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WTA Індіан-Веллс. Козлова - в основній сітціСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Бех-Романчук здобула для України третю медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики(2)

третій результат у змаганні, стрибнувши на 6,84 метра. Її випередила з кращим результатом сезону сербка Іванна Шпанович (6,99 метра), та білоруска Анастасія Мирончук-Іванова (6,93 метра). Ця нагорода стала третьою для збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщені.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Четверо українських біатлоністок фінішували в топ-20 на чемпіонаті Європи(2)

штрафу. Проте перевага Катерини над суперницями була надзвичайно велика, тому вона спокійно добігла до фінішу першою. Несподівано друге місце здобула білоруска Ірина Кривко. З одним колом штрафу вона відстала від росіянки на 37 секунд. Третє місце в боротьбі з австрійкою...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Хобарт. Ястремська вийшла до чвертьфіналу(2)

Українська тенісистка Даяна Ястремська продовжує виступи на мінорному турнірі в Австралії. Sportanalytic.com | спортивні новини