біатлоністки

Жіноча збірна України з біатлону виставила потужний склад на етап Кубка світу в Нове Мєсто

Раніше Спорт24 писав, що через коронавірус під загрозою зриву перебуває етап Кубка світу у Нове-Мєсто. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону: склад жіночої збірної на вирішальну естафету(2)

Рішення про склад на жіночу естафету було прийнято після ранкового тренування біатлоністок. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат світу з біатлону: Джима прикро програла боротьбу за Кришталевий глобус(2)

У гонці розігрувалися не тільки медалі чемпіонату світу, але й малий Кришталевий глобус. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кубок світу з біатлону.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Четверо українських біатлоністок фінішували в топ-20 на чемпіонаті Європи(2)

На 12 місці завершила гонку Валентина Семеренко, яка також настріляла три кола штрафу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У збірній України прокоментував провальний спринт у Рупольдінгу: Не для цього нас фінансували(2)

Російський тренер збірної України з біатлону Андрій Прокунін прокоментував провальний спринт за участю українських біатлоністок. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Жіночу естафету в Оберхофі затьмарили численні падіння біатлоністок: відео(2)

У складних погодних умовах біатлоністи боролися не тільки із суперницями, але й складними умовами. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Віта Семеренко фінішувала 6-ю в першій гонці року, перемогу здобула італійка Віттоцці(2)

Спринтерську гонку на четвертому етапі Кубка світу з біатлону впевнено виграла італійка Ліза Віттоцці. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Біатлон: Макаряйнен перемогла у спринтерській гонці в Поклюці, Підгрушна – у топ-10(2)

У словенській Поклюці відбулася жіноча спринтерська гонка на першому етапі Кубка світу з біатлону. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих