"Челсі" може купити Маліновського, - англійські ЗМІ

Лондонський "Челсі" зацікавлений у придбанні півзахисника Руслана Маліновського. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"King's Man: Початок": в мережі з'явився новий трейлер шпигунської саги(2)

Згідно з трейлерами, глядачі зможуть побачити захопливу історію часів Першої світової війни. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Валенсія" на виїзді сенсаційно перемогла "Челсі" з нереалізованим пенальті: відео(2)

групового раунду Ліги чемпіонів. Долю матчу вирішив єдиний гол іспанців. Челсі – Валенсія 0:1 Гол: Родріго, 75 Весь перший тайм "аристократи" переважали у володінні м'яча і мали щонайменше дві нагоди забити. Найбільш небезпечний момент стався на другій доданій хвилині першого...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"King's Man: Початок": з'явився перший офіційний трейлер шпигунської саги(2)

Однак тільки один сміливець наважиться протистояти ворогам та зупинити кровопролиття. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Всесвітній день шоколаду: що варто знати про улюблені ласощі(2)

Всесвітній день шоколаду: що варто знати про улюблені ласощі

У середньовіччя споживання шоколаду в Європі було доступно тільки аристократам. Информационное агентство УНИАН

Фінал Ліги Європи: лондонське дербі в Баку

передачі. У "Арсеналу" та "Челсі" багата історія зустрічей. Але ось в єврокубках вони перетинаються тільки вдруге. Раніше, 15 років тому, "аристократи" виявилися сильнішими у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. У чемпіонаті Англії в цьому сезоні команди обмінялися домашніми перемогами: "Челсі" виграв 3:2,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Мандрівні" аристократи, з яких усе й почалося

18 травня, на Wembley, відбудеться фінал найстарішого кубкового клубного турніру у світі. Футбол. UA-Футбол – новости футбола Украины. Футбол онлайн.

"Челсі" переміг "Айнтрахт" у серії пенальті і зіграє у фіналі Ліги Європи: відео

Луїз пробив головою після штрафного, проте Хасеба вибив м'яч з лінії воріт. Гол витав у повітрі й на 28 хвилині "аристократи" відкрили рахунок у грі. Оборонці "Айнтрахта" забули у своєму штрафному про Лофтуса-Чика. Британець спокійно покотив м'яч у кут воріт...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ліга Європи.

Сьогодні "Челсі" і "Айнтрахт" розіграють путівку в фінал Ліги Європи. Sportanalytic.com | спортивні новини

Росія у всій красі: чиновники влаштували собі VIP-Великдень у церкві - фото

У місті Сизрань місцеві чиновники облаштували собі особистий VIP-куточок в церкві під час Великодньої служби. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Тренера "Челсі" жорстко обзивали під час матчу, він заплатить серйозний штраф(2)

Помічник Саррі Джанфранко Дзола після матчу прокоментував видалення головного тренера команди. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих