арбітр

"Атлетіко" обіграв "Барселону" у півфіналі Суперкубка Іспанії в матчі з 5-ма голами: відео

Зате це зробив Мессі, який потужним ударом відправив м'яч за лінію воріт суперника. Згодом аргентинець заб'є ще один гол, однак арбітр його не зарахує після перегляду відеоповтору. На ньому буде видно, що Мессі підіграв собі плечем під час атаки. Та...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ПСЖ та "Монако" влаштували гольову перестрілку, забивши шість голів: відео

чимало суперечок. Відзначився Слімані, який вдало добив м'яч у сітку воріт. Та гравець перебував в офсайді в момент пасу. Однак арбітр його не зарахував, вважаючи, що захисник ПСЖ Маркіньос зіграв у м'яч, намагаючись його перехопити. Тож у підсумку нічия 3:3.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець Петряк відзначився курйозним голом у контрольному матчі - відео

матч проти швейцарського "Сьона", який закінчився з рахунком 1:1. Іван Петряк оригінальним способом відкрив рахунок у спарингу. На 25-й хвилині арбітр призначив штрафний на користь "Фехервара", і поки швейцарці вибудовували стінку, Петряк забив фактично у порожні ворота. Цікаво, що суддя...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Лунін дебютував з дарів легенді Реала - катастрофа українця, гучний скандал і крутий екс-динамівець

помилка ставлять вирок гостям, які добре виглядали. Серія катастрофічних нещасть порушила крихітний баланс і призвела до поразки. Пенальті бачив тільки арбітр, але VAR чомусь не змінив нічого". "Я розмовляю з ним, а він лише сміється", – співучасник фейлу Луніна знайшов...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Найкращий футболіст Австрії загинув від чадного газу: як це було

3:2. У чвертьфіналі обіграли Угорщину (2:1), і от – півфінал. Мілан, Сан-Сіро, 60 тисяч глядачів, пильне око Муссоліні і шведський арбітр Іван Еклінд, який перед матчем побував на прийомі у фашиста №1. Всі ознаки вказували на те, що доля Австрії...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат Кіпру призупинили через замах на арбітра - його автомобіль підірвали (фото)

Чемпіонат Кіпру з футболу призупинено через замах на життя 33-річного арбітра Андреаса Костянтину. Невідомі зловмисники підклали вибухівку в його автомобіль, що був припаркований біля будинку арбітра в Ларнаці. Сам арбітр та...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Дніпру" погрожують виключенням з чемпіонату України

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Циганик назвав головну проблему нинішнього "Динамо"

ризикнув назвати фаворита матчу "Динамо" - "Зоря". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Він переконаний, що це поєдинок буде дуже результативним, а ще арбітр призначить пенальті.Циганик додав, що найбільшою проблемою "Динамо" він вважає реалізацію моментів.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мілевський - про повернення в "Динамо" КиївСайт...Sportanalytic.com | спортивні новини

"Шахтар U19" поступився "Аталанті" і зайняв останнє місце у групі Молодіжної ліги УЄФА

вдалого перехоплення від Гісланді Пікколі розстріляв ворота Трубіна. На 62-ій хвилині гри Бергонці збив Мудрика на лівому краю штрафного майданчика, арбітр вказав на пенальті. Бондаренко реалізував 11-метровий паненкою по центру воріт. Ближче до кінця гри Козик не зміг з метра...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Роналду ледь не накинувся на фаната, який хотів зробити з ним фото - відео

Вболівальник хотів просто обійняти португальця, чому футболіст не став перешкоджати. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Хокеїст лезом ковзана розрізав ногу воротарю: кров не могли зупинити декілька хвилин (відео 18+)

на лід, довго не могли зупинити кровотечу. Дивіться відео, як хокеїст лезом розрізав ногу голкіперу суперників (обережно, 18+) Після цього арбітр вирішив не продовжувати матч, який упинили на початку другого періоду. 17-літнього Такера Тінана госпіталізували. Йому зробили операцію. Поки що...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих