арбітр

Як Харатін забив гол за "Ференцварош" та врятував команду Реброва від поразки в ЛЧ: відео

за десять хвилин, але й вийшли вперед на 83-й хвилині матчу. Та все ж "Фраді" вдалося здобути нічию. Наприкінці зустрічі арбітр призначив пенальті у ворота "Мольде". Пробивати пішов Харатін і впевнено з позначки переграв голкіпера. Відео голу Харатіна з пенальті...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Мілан" завдяки дублю Ібрагімовича продовжив рекордну серію без поразок у Серії А: відео

Скорупскі видав неймовірний сейв, заблокувавши цю спробу. На 50-й хвилині Беннасер впав у штрафному майданчику в боротьбі із суперником, але арбітр миттєво відхилив всі спроби футболістів апелювати до нього. Щоправда, за декілька секунд рефері таки вирішив звернутись за допомогою до...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець допоміг "Леху" здобути перемогу на останній хвилині матчу: відео

Новобранець "Леха" Василь Кравець провів свій перший поєдинок у чемпіонаті Польщі. Його команда здобула перемогу лише у додані арбітром хвилини до основного часу. У 4-му турі чемпіонату Польщі "Лех" на власному полі зіграв проти "Варти" та мінімально переміг суперника...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Колос" на класі обіграв "Рух" завдяки голам Морозка: відео

лівого флангу, але вирішив не пробивати, а відпасував на Морозко. Останній спокійно заніс м'яч у ворота. Та слід зазначити, що арбітр мав скасувати взяття воріт. Під час атаки Селезньов перебував у положенні поза грою. Уже на 20-й хвилині "Колос" перемагав...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Удар скорпіона: в АПЛ футболіст вирубив суперника бутсою по обличчю - відео

Підсумком поєдинку стала розгромна перемога гостей з рахунком 0:3. На 89-й хвилині був вилучений півзахисник перших Ів Біссума. Таке рішення арбітр прийняв після перегляду відеоповтору, пише 24 канал. Справа в тому, що в одній з ігрових ситуацій при рахунку 3:0...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Олімпік" розгромив "Минай": дубль Шахаба та гол з офсайду - відео

рикошетом від Тейшейри залетів у кут воріт дезорієнтованого голкіпера закарпатців. Слід зазначити, що Тейшейра перебував у положенні поза грою, тому арбітр мав скасувати взяття воріт. Однак лайнсмен не угледів офсайду й "Олімпік" вийшов вперед. Уже через хвилину Беніто міг подвоїти...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Суцільний нефарт Яремчука у переможному матчі "Гента": нереалізований пенальті та скасований гол

фортуна була не на стороні українського нападника "Гента" Романа Яремчука. Спершу українець не реалізував пенальті, а згодом його гол скасував арбітр. У шостому турі чемпіонату Бельгії "Гент" на виїзді зустрічався проти "Мускрона" та мінімально переміг господарів 0:1. Один із українських...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ексарбітр ФІФА: Чому призначили штрафний для "Львова", а не пенальті для "Динамо"

"Львів" (3:1) коштував уболівальникам киян багато нервових клітин. Але хвилювалися не тільки вони, а й ті, хто турбуються про долю арбітра Віктора Копієвського. Найбільш загадковим рішенням арбітра стало вилучення захисника гостей Міхоубі за відмашку проти Циганкова (друга жовта), після чого...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Арсенал" мінімально переміг "Вест Хем" Ярмоленка: відео

25, Нкетіа, 85 – Антоніо, 45 Рівна гра Гравець гостей Боуен впав у штрафному майданчику в боротьбі із суперником, але арбітр миттєво відхилив всі спроби футболістів апелювати до нього. На 25-й хвилині "Арсеналу" вдалось вийти вперед у рахунку. Лаказетт увірвався...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ганчірка для ніг: перед магазином "Марселя" постелили футболку Неймара - відео

тому теж були вилученні. Отримав вилучення і Неймар. Бразилець підло завдав удар ззаду по голові супернику. Щоб побачити це порушення, арбітр навіть скористався допомогою VAR, після чого і вилучив гравця. Відео бійки гравців ПСЖ та "Марселя" на полі...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Фанати "Марселя" витирають ноги об футболку Неймара після конфлікту: відео

звинуватив захисника "Марселя" Альваро Гонсалеса в расистських образах та підло завдав удар ззаду по голові супернику. Щоб побачити це порушення, арбітр навіть скористався допомогою VAR, після чого і вилучив гравця. За підсумками засідання дисциплінарного комітету Неймар отримав двоматчеву дискваліфікацію. Відео...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ярмоленко відзначився результативним пасом за "Вест Хем" у кубковому матчі - відео

матч. І навіть забив гол, коли вже лежачи після подачі з кутового таки зумів відправити м'яч за лінію воріт. Але арбітр взяття воріт не зарахував. Натомість на 22-й хвилині Ярмоленко став співавтором першого голу "молотобійців" у цьому матчі. Він отримав...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих