Новости по метке:

антимонопольний комітет

АМКУ порекомендував виробникам сигарет «обмежити монополізм» за недолугим сценарієм 2015-го року

Антимонопольний комітет порекомендував найбільшим виробникам сигарет в Україні вжити заходів, спрямованих на обмеження монополізму та розвиток конкуренції на ринку дистрибуції сигарет. Сайт "Нашi грошi"

АМКУ оштрафував улюблених постачальників хлібу Нацгвардії з однаковими телефонами

Адміністративна колегія тервідділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувала підприємців Тетяну Цабан та Родіона Бобрушка на 88 тис грн. Про це написали «Наші гроші. Сайт "Нашi грошi"

АМКУ відкрив ще одну справу проти агрохолдингу МХП через підвищення цін на курятину

АМКУ відкрив ще одну справу проти агрохолдингу МХП через підвищення цін на курятину

За підсумками 2019 року Антимонопольний комітет прогнозує збільшення частки МХП на ринку курятини до 47%. Информационное агентство УНИАН

Що може бути у «закритому» дослідженні ринку курятини АМКУ

Сьогодні, 12 листопада, Антимонопольний комітет планує розглянути результати дослідження загальнодержавного ринку курячого м'яса, у якому будуть «матеріали з обмеженим доступом». Сайт "Нашi грошi"

АМКУ на півмільйона оштрафував ФОПа, який створював на тендерах фіктивну конкуренцію

Територіальне відділення Антимонопольного комітету у Львівській області за порушення конкуренції на тендерах оштрафувало приватного підприємця Василя Дрозда на 476 тис. грн Підприємець сплатить штраф у Сайт "Нашi грошi"

АМКУ дозволив увійти в «Харківобленерго» партнеру енергетичного монополіста Ахметова

Антимонопольний комітет України на засіданні 6 листопада дозволив панамській компанії «Great Station Properties S.A.» набути у власність акції АТ «Харківобленерго», ця концентрація забезпечить новому власнику Сайт "Нашi грошi"

АМКУ захистив вже другу частину рішення по групі «ОККО» у справі про змову автозаправок

Касаційний господарський суд відмовив у задоволенні позову ТОВ «ОККО-Схід» проти Антимонопольного комітету щодо скасування штрафу, накладеного на компанію за порушення конкурентного законодавства на ринку роздрібного Сайт "Нашi грошi"

У Польщі учаснику «Північного потоку-2» виписали рекордний штраф

У Польщі учаснику «Північного потоку-2» виписали рекордний штраф

Антимонопольний комітет Польщі оштрафував "дочку" французької Engie на 45 млн дол. за відмову співпрацювати у розслідуванні будівництва «Північний потік-2». Информационное агентство УНИАН

АМКУ vs Мінінфра: пікірування довкола АНО з пасажирами на борту

1 листопада 2019 року Антимонопольний комітет повідомив про відкриття розслідування проти Міністерства інфраструктури. Сайт "Нашi грошi"

Ще двоє «приватівців» відбили штраф АМКУ за змову на аукціонах «Укрнафти»

Касаційний господарський суд визнав недійсним рішення Антимонопольного комітету щодо змови між учасниками аукціонів на придбання нафти «Укрнафти» в частині вини ПАТ «ТФПНК "Укртатнафта"» та ТОВ Сайт "Нашi грошi"

Яценко чекає від Терентьєва пояснень з приводу «забутого» Антимонопольним комітетом ринку «молочної мафії»

Народний депутат Антон Яценко попросив голову АМКУ Юрія Терентьєва підготувати для звіту у Верховній раді інформацію щодо проблемного ринку заготівлі молока від населення для промислової Сайт "Нашi грошi"

Вінницька олігополія з великої дороги

Змова тендерної колегії АМКУ і «укравтодорівців» проявилась на трьох тендерах по Сайт "Нашi грошi"

Суд вирішив, що «микитасі» не розігрували скандальні тендери за 3,3 мільярди і скасував штрафи від АМКУ

Судді Господарського суду Києва Сергій Щербаков та Оксана Марченко підтримали ТОВ «Північно-український будівельний альянс» у справах за позовами проти Антимонопольного комітету, скасувавши виписані компанії 127,45 Сайт "Нашi грошi"

01.11.2019(Crtl →)