выберите день, месяц и год

Новости за 26.06.2020
выбрать другую дату

Офіційно. УАФ назвала нове місто проведення фіналу Кубка України

стадіоні "Металіст".Раніше матч планувалося провести у Львові, але там зараз найбільший в Україні спалах коронавірусу.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубок України. "Ворскла" по пенальті обіграла "Маріуполь" і зіграє в фіналіСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Хотів вибити м'яч, але потрапив у власні ворота: захисник відзначився курйозним голом - відео

"Вікторія" (Вітково) приймала "Футбольну академію Рейсса" (Баранове), пише 24 канал. Курйозний епізод У матчі стався неймовірний епізод. Футболіст "Вікторії" виконав пенальті. Воротар м'яч відбив перед собою. Форвард зіграв на добиванні, але м'яч потрапив у лежачого воротаря. Набіг захисник, щоб допомогти...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ексгравці "Шахтаря" Зінченко та Фернандінью стали головними невдахами у матчі з "Челсі"

ж оцінка у ексгравця "Шахтаря" Фернандінью, який підвів свою команду. Бразилець був вилучений із поля на 77-й хвилині та заробив пенальті на свої ворота. Причиною цього всього стала гра рукою біля власних воріт. За 37 зіграних хвилин українець зробив 34...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Лунін продовжив суху серію та встановив новий власний рекорд

флангу замикав Лоло, голкіпер врятував команду, а далі була підозра на блок руками – ВАР за кадром перевірив момент, без пенальті. У підсумку матч закінчився безгольовою нічиєю – 0:0. Додамо, що Андрій Лунін вже видав три сухі матчі за п'ять...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Ліверпуль" став чемпіоном Англії - вперше за 30 років

до кінця чемпіонату, наздогнати лідера вже не зможе. Про це розповіли на сайті "Футбол 24". Цікаво, що перемогу "Челсі" реалізованим пенальті приніс колишній гравець донецького "Шахтаря" Вілліан. Нагадаємо, АПЛ – англійську прем'єр-лігу – створили у 1992 році. Тобто, "Ліверпуль" вперше...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих